Komplexní služby v oblasti IT a chytré domácnosti | Smartness.cz Chytrá domácnost | Smart home | Smartness.cz
Loading......


Chytrá domácnost

Chytrá domácnost začíná být standartem našich domovů. Můžeme si pomocí ní ulehčit život či kontrolovat bezpečnost když jste mimo svůj domov.


Ovládání osvětlení hlasem ? Pouštění hudby ve vašem sound systému hlasem ? Kontrola termostatu či spotřeby elektrické energie na dálku ? To už není sci-fi ale realita, kterou s námi zvládnete i vy.


Naše služby

Chytrou domácnost Vám představíme, navrhneme dle Vašich představ a požadavků, nainstalujeme, zprovozníme, vše nastávíme a zautomatizujeme. Nabízíme Vám samozřejmě i rozšířenou záruku či další doplnění a nastavení domácnosti.Apple HomeKit

Chytrá domácnost od Apple HomeKit a její primární výhoda celého systému je její bezpečnost a jednoduchost. Výrobci tohoto HW musí být certifikovaní od společnosti APPLE. Ovládat můžete světla, vypínače, zásuvky, termostaty, okna, žaluzie, ventilátory, klimatizace, zvlhčovače, čističky vzduchu různé senzory, zabezpečení, zámky, kamery, zvonky, garážová vrata a mnoho dalšího.


Google Home

Chytrá domácnost od společnosti Google a její primární výhoda celého systému je její univerzálností a jednoduchost. Ovládat můžete světla, vypínače, zásuvky, termostaty, okna, žaluzie, ventilátory, klimatizace, zvlhčovače, čističky vzduchu různé senzory, zabezpečení, zámky, kamery, zvonky, garážová vrata a mnoho dalšího.


Amazon Alexa

Chytrá domácnost od společnosti Amazon Alexa a její primární výhoda celého systému je její univerzálností a jednoduchost. Ovládat můžete světla, vypínače, zásuvky, termostaty, okna, žaluzie, ventilátory, klimatizace, zvlhčovače, čističky vzduchu různé senzory, zabezpečení, zámky, kamery, zvonky, garážová vrata a mnoho dalšího.

Back To Top