Komplexní služby v oblasti IT a chytré domácnosti | Smartness.cz Chytrá kancelář | Smart office | Smartness.cz
Loading......


Smart Office

Chytrá řešení nepronikly jen do našich domovů, ale i do kanceláří a provozoven. Nechte si od nás poradit a sestavit řešení na mírů.


Chytré docházkové systémy, přístupové systémy do kanceláří či jiných prostor, Kontrola termostatu či spotřeby elektrické energie na dálku. To už není sci-fi ale realita, kterou s námi zvládnete i vy.


Naše služby

Chytrou kancelářt Vám představíme, navrhneme dle Vašich představ a požadavků, nainstalujeme, zprovozníme, vše nastávíme a zautomatizujeme. Nabízíme Vám samozřejmě i rozšířenou záruku či další doplnění a nastavení domácnosti.Apple HomeKit

Chytrá domácnost od Apple HomeKit a její primární výhoda celého systému je její bezpečnost a jednoduchost. Výrobci tohoto HW musí být certifikovaní od společnosti APPLE. Ovládat můžete světla, vypínače, zásuvky, termostaty, okna, žaluzie, ventilátory, klimatizace, zvlhčovače, čističky vzduchu různé senzory, zabezpečení, zámky, kamery, zvonky, garážová vrata a mnoho dalšího.


Google Home

Chytrá domácnost od společnosti Google a její primární výhoda celého systému je její univerzálností a jednoduchost. Ovládat můžete světla, vypínače, zásuvky, termostaty, okna, žaluzie, ventilátory, klimatizace, zvlhčovače, čističky vzduchu různé senzory, zabezpečení, zámky, kamery, zvonky, garážová vrata a mnoho dalšího.


Amazon Alexa

Chytrá domácnost od společnosti Amazon Alexa a její primární výhoda celého systému je její univerzálností a jednoduchost. Ovládat můžete světla, vypínače, zásuvky, termostaty, okna, žaluzie, ventilátory, klimatizace, zvlhčovače, čističky vzduchu různé senzory, zabezpečení, zámky, kamery, zvonky, garážová vrata a mnoho dalšího.

Back To Top