AJAX Fibra

Hybridní zabezpečovací systém

Zabezpečujte chytře

Proměňte zastaralý EZS v inteligentní bezpečnostní systém. Integrační modul podporuje širokou škálu senzorů. K MultiTransmitter Fibra lze připojit obvodové IR detektory, domovní plynové senzory, termostaty, plovákové senzory a další zařízení třetích stran a zajistit tak komplexní zabezpečení. S AJAX Fibra získají uživatelé systému kontrolu zabezpečení prostřednictvím aplikace, oznámení bohatých na data a scénářů automatizace.

Dosah až  2 000 metrů, kompatibilita se všemi typy zařízení, v případě výpadku elektrické energie 60 hodin provozu systému složeného z 30 zařízení na záložní baterii, záložní spojení na internet pomocí dvou slotu na SIM kartu, pokročilá ochrana proti sabotáži, zaznamenání snímků fotografií při alarmu, okamžitá upozornění, bezproblémová instalace a vzdálená konfigurace prostřednictvím aplikace a mnohem více.

2 barevné varianty

Dosah kabelového vedení 2000m

Dosah kabelového vedení 2000m

2 barevné varianty

Kabelové řešení

Po fyzické stránce vypadá AJAX Fibra jako obyčejná sběrnice, detektory jsou připojeny k ústředně čtyřžilovým kabelem. Skutečná revoluce se však skrývá na úrovni softwaru. Komunikační protokol Fibra zdědil všechny výhody rádiové technologie Jeweller. Pro obousměrný paketový přenos dat vyžaduje minimální výkon. Tato vlastnost poskytuje větší volnost při instalaci systému ve srovnání s analogovými i digitálními řešeními dostupnými na trhu.

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti AJAX. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo z dotazem. Jsme tu pro Vás.