Audio systém Bluesound

Audio systém Bluesound a jeho multiroom systém

Chytrý domácí audio multiroom systém Bluesound

Zažijte domácí kino s technologii Atmos Dolby díky audio systém Bluesound i u Vás doma. 

Návrh, montáž a instalaci provádíme převážně v Olomouci, Brně, Ostravě či Praze a Plzni.

Audio systém Sonos

Reproduktory

Play Video

Kompaktní bezdrátové reproduktory Bluesound bez problémů přenesou skutečné HiFi do jakéhokoli zákoutí vašeho domova. Reproduktory Bluesound PULSE jsou navrženy tak, aby doplnily jakýkoli interiér, a snadno se vejdou do velkých i malých obytných prostor, přičemž poskytují vynikající akustický zážitek. Streamujte na více přehrávačích Bluesound po celé domácnosti a poslouchejte své oblíbené skladby v úžasných detailech.

Televize

Play Video

Ať už sledujete velký zápas, nebo pořádáte filmový večer, PULSE SOUNDBAR 2i oživí vaše oblíbené filmy a sportovní přenosy v bohatých filmových detailech. PULSE SOUNDBAR 2i je navržen jako řešení zvuku ve vysokém rozlišení pro váš televizor 4K a je vybaven třemi různými režimy poslechu, které vyhoví vašim potřebám. Přidáním zařízení PULSE FLEX 2es a PULSE SUB vytvoříte dokonalou sestavu domácího kina.

Stereo systém

Play Video

Seznamte svůj tradiční systém HiFi se vzrušujícím světem síťových hudebních knihoven, streamovaného zvuku a internetových rádií. Bez námahy se připojte a ovládejte hudbu bezdrátově ze svého chytrého telefonu nebo tabletu a zpřístupněte si hudbu s vysokou věrností kdekoli v domácnosti.

Proč multiroom systém od Bluesound ?

Audio systém Bluesound
HIGH RES AUDIO
Hudba tak jak ji zamýšlel umělec
Audio systém Bluesound
OVLÁDÁNÍ APLIKACE
iOS, Android & desktop
Audio systém Bluesound
HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ
Ovládání hlasem
Audio systém Bluesound
AIRPLAY 2
Propojí váš jablečný život
Audio systém Bluesound
INSTALACE NA ZAKÁZKU
Hudba tak jak ji zamýšlel umělec
Audio systém Bluesound
S CERTIFIKACÍ DOLBY ATMOS
Premiérový zvuk kina
Audio systém Bluesound
MQA
Poslechněte si, co chybí
Audio systém Bluesound
VÍCE NEŽ 20 STREAMOVACÍCH SLUŽEB
Veškerá hudba na dosah ruky

BluOS 4.0 - Poslechněte si veškerou hudbu, která kdy byla nahrána

Umožňuje vám plně rozhodovat o tom, kdy a kde budete poslouchat hudbu. BluOS 4.0 nabízí hudebním nadšencům řadu možností, jak si vychutnat své oblíbené skladby, ať už jde o synchronizaci mnoha zařízení s podporou BluOS, nebo o snadné prozkoumávání oblíbených hudebních streamovacích služeb.

Audio systém Bluesound

Více než 20 streamovacích služeb pomocí audio systém Bluesound

S Bluesound můžete okamžitě objevit a poslouchat miliony skladeb ze stávajících hudebních služeb, naladit oblíbené internetové rozhlasové stanice a podcasty z celého světa nebo přistupovat ke sbírkám hudby uloženým ve smartphonu, tabletu či notebooku a poslouchat je na jakémkoli přehrávači ve vaší domácnosti. Jednoduše klepněte na hudbu, kterou chcete poslouchat, v aplikaci BluOS kdekoli v domácnosti a nechte audio systém Bluesound, aby se stal srdcem vašeho poslechu.

Audio systém Bluesound
Prozkoumat ostatní Multiroom systémy
Přejít nahoru