fbpx

E-shopy

We Are Here To Help You

Tvorba eshopů na míru

Prodávejte i vy online !

Tvoříme pro naše zákazníky moderní a responzivní e-shopy. Realizaci a propagaci e-shopu přizpůsobíme vašim potřebám, oboru podnikání a druhu sortimentu. Internetový obchod napojíme na platební bránu, přepravní společnost či fakturační systém. Samozřejmostí je responzivní vhled pro mobilní zařízení.

Zvládneme i nafotit kompletně Váš sortiment. Spolupracujeme s profesionálním fotografem s moderně vybaveným ateliérem v centru Olomouce.

tvorba eshopu na miru

Pronájem e-shopu

Rozjíždíte svoje podnikání nebo nechcete utrácet hodně peněz na začátku ? Řešením je pro Vás pronájem e-shopu s možností odkoupení do budoucna.

Moderní a responzivní vzhled

Počítač, tablet či mobil. Responzivní vzhled pro každé zařízení je samozřejmosti. Více jak 70% návštěv webových stránek  je dnes přes mobilní zařízení.

Technická podpora

Po celou dobu trvání projektu jsme Vám k dispozici. Administrační prostředí je jednoduché, intuitivní a kompletně v českém jazyce.

Neváhejte se nám ozvat. Zavolejte nám na 775 385 581 nebo na email info@smartness.cz. Jsme zde pro Vás každý všední den od 9:00 do 17:00h.

Platební brána

Jeden s nejdůležitějších prvků eshopu je platební brána. Nabízíme několik řešení.

Platební bránou umíme zajistit více jak 55 možných způsobů plateb. Platby platební kartou, online bankovní tlačítka, bankovní převody, mobilní platby či platby v bitcoinech. Platební brány podporují i platební terminály pro vaše kamenné prodejny.

Přeprava

Termín včera bylo pozdě zná každý a platí to i o přepravě.

Co se týče přepravy je zákazník velmi náročný a zboží chce nejlépe ihned či do druhého dne. Proto nabízíme několik možnosti integrace dopravců. Zásilkovna, PPL, PPL parcel Shop,  DPD parcel shop, GLS parcel shop. Samozřejmostí je sledování zásilek.

Fakturace

Bez automatizované fakturace by se dnes neobešel žádný eshop. I zde máme řešení.

Nabízíme několik online řešení, které Vás zbaví rutiny ve formě fakturování. Zautomatizujeme fakturaci eshopu tak, že budete mít mnohem více času na další rozvoj vašeho podnikání.