Kamerové systémy Olomouc

Nejnovější  kamerové systémy s nejmodernějšími technologiemi pro ochranu vašeho majetku s možností vzdáleného přístupu odkudkoliv. Dodáváme a instalujeme v Olomouci a okolí.

Poskytujeme kompletní řešení IP a Wi-Fi dohledových bezpečnostních systémů, včetně kamer, síťových videorekordérů a síťové infrastruktury – pro nepřetržité zabezpečení a monitorování, ať už pro Váš dům, obchod, kanceláře nebo pro velký podnik. 

 

Digitální IP a Wi-Fi kamery

Dnes se stále více prosazují kompaktní kamerové systémy s vestavěným objektivem. Kompaktní kamery jsou dodávány v  zapouzdřeném provedení s objektivem s možností uchycení na strop či stěnu. Jako doplněk může být noční infra přísvit či motorizovaný objektiv pro širší úhel záběru. 

Kompaktní provedení venkovního pouzdra kamery (válcové pouzdro se sluneční clonou, nebo polokulovité pouzdro v antivandal úpravě, infra LED přisvětlení, nastavitelný vari-objektiv, automat. přepínání den/noc) je voleno podle zadání, způsobu instalace a požadavků kladených na kamerový systém. Tyto kamery jsou vhodné pro širokou škálu běžných aplikací, pro rodinné domy, prodejny, kanceláře apod.

Domy a byty
Komerční prostory
Zdravotní zařízení
Ubytovací zařízení
Parkoviště
Bezpečnost a spolehlivost
IP kamerové systémy

Dodávané kamerové systémy vybíráme tak, aby jsme zaručili maximální úroveň spolehlivosti a zabezpečení. Kamery tak odolají mechanickému poškození, vodě či oslnění ostrým světlem. Samozřejmě i data záznamů jsou vysoce zabezpečena více faktorovým ověřováním a šifrováním, v důsledku toho jsou systémy  zabezpečeny rovněž i proti cizím útokům.

Základem moderního kamerového systému jsou dnes již výhradně IP kamery. Kamerové systémy je dále  možné rozšířit o další specifická zařízení, jako jsou externí IR přísvity, led přísvit, čidla, reproduktory nebo servery s programy pro inteligentní analytické funkce jako rozpoznání obličeje či čtení SPZ.

1

Konzultace zdarma

2

Technické řešení

3

Montáž systému

4

Instalace a zaškolení

5

Servis a údržba

Kamerové systémy Olomouc

  • Návrh IP kamerové systému od systémů pro rodinné domy, obchody a parkovišetě, až po složité kamerové systémy určené do společností a podniků, vyžadující vysoké nároky. Cennové nabídky kamerových systému Vám zpracujeme zdarma.
  • Dodání IP kamer a dalšího příslušenství. V naší nabídce naleznete velké množství IP kamer a veškerého příslušenství jako jsou kryty, objektivy, switche, IR přísvity a videoservery, ze kterých si jistě vybere vše co potřebujete a pokud vám nebude něco jasné, tak vám rádi pomůžeme.
  • Instalace a zapojení Vámi objednaný kamerový systém vám také zapojíme a nastavíme dle vašich požadavků. Zařídíme komunikaci mezi jednotlivými zařízeními a to jak z vnitřní sítě tak i z internetu.
Kamerové systémy Olomouc
Ochrana IP67
Rozlišení až 3840 × 2160
Noční dosah až 40m
Detekce obličejů

Analytické video funkce

V poslední době umožňují kamerové systémy využívat spoustu nových inteligentních funkcí, které přispívají k bezpečnosti, zjednodušují práci operátorům kamerových systémů v monitorovacích centrech, nebo jsou využívány pro marketingové účely ke shromažďování dat.

Detekce událostí

Hodně používané je rozpoznání SPZ, kde lze v návaznosti na uživatelsky vytvořenou databázi povolit, nebo zakázat vjezd, spočítat parkovné apod. Mohou to být různé bezpečnostní funkce – překročení linie, vstupu / opuštění určité oblasti, detekce odstraněného objektu, detekce opuštěného zavazadla, detekce podezřelého chování, detekce nebo rozpoznání obličeje atd.

Analýza dat

Potom jsou zde funkce pro analýzu dat například pro obchody, jako je detekce počtu průchodů, nebo detekce počtu lidí. V závislosti na požadavcích uživatelů kamerových systémů, těchto funkcí stále přibývá.

Dodáváme kamerové systémy těchto výrobců:
HikVision, Uniview, D-link, Vivotek a Dahua

Hikvision
Používáme komponenty pouze od ověřených výrobců: 
WesternDigital, Synology, Ubiquiti, TP-Link, Asus, D-Link a další.
Nezávazná poptávka

Budeme rádi, pokud nás oslovíte s Vašimi požadavky. Připravíme Vám kompletní nabídku na zabezpečení Vašeho domu, bytu, kanceláře, obchodu či jiných prostor 

Zavolejte nám na telefon +420 775 385 581 nebo napište email na info@smartness.cz .

Přejít nahoru