AJAX Jeweller

Bezdrátový zabezpečovací systém

Zabezpečujte chytře

Ajax je chytrý, bezdrátový zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.

S aplikací Ajax můžete hravě aktivovat systém předtím než odejdete z domu. Na pár kliknutí s ní celý systém nastavíte podle sebe. Díky notifikacím v aplikaci, budete vždy okamžitě informováni o stavu vašeho domova.

Odrazuje zloděje
Odrazuje zloděje
Detekuje požár
Detekuje požár
Detekuje vodu
Detekuje vodu
Živý přenos z kamer
Živý přenos z kamer
Ovládání spotřebičů
Ovládání spotřebičů

Žádný pohyb nezůstane bez povšimnutí

Díky okamžité odezvě Ajax vám dají detektory vědět, že zachytily nevyžádaný pohyb. Čidla pohybu mají vyspělý software, takže se nemusíte obávat falešných poplachů a díky nejmodernějším technologiím nezachytí ani vašeho domácího mazlíčka

2 barevné varianty

Dosah kabelového vedení 2000m

Nový přepracovaný AJAX HUB HYBRID

Zcela nový AJAX Hub Hybrid ve verzi 2G a 4G představuje zásadní změnu mezi profesionálními bezpečnostními systémy. Tato nová centrální jednotka od AJAXu podporuje všechny bezdrátové i drátové (Jeweller i FIBRA) komponenty AJAX. Systém tak můžete použít pro kompletní zabezpečení téměř  jakéhokoli objektu. K této jednotce také můžete připojit až 18 drátových prvků třetích stran.

K ochraně přenášených dat používá AJAX Fibra šifrování pomocí dynamického klíče. Nabourání se do dat a přístup k nim vyžaduje obrovský výpočetní výkon a čas. Jinými slovy, je to marná snaha. Nicméně i k zašifrovaným datům je třeba se dostat. Každá komunikační relace mezi rozbočovačem a zařízením začíná ověřením: porovnávají se jedinečné značky a vlastnosti. Pokud alespoň jeden parametr ověřením neprojde, rozbočovač příkazy zařízení ignoruje. 

Kabelové řešení

Po fyzické stránce vypadá AJAX Fibra jako obyčejná sběrnice, detektory jsou připojeny k ústředně čtyřžilovým kabelem. Skutečná revoluce se však skrývá na úrovni softwaru. Komunikační protokol Fibra zdědil všechny výhody rádiové technologie Jeweller. Pro obousměrný paketový přenos dat vyžaduje minimální výkon. Tato vlastnost poskytuje větší volnost při instalaci systému ve srovnání s analogovými i digitálními řešeními dostupnými na trhu.

Přepracovaná aplikace

Fibra plně převzala uživatelské prostředí bezdrátové sítě Ajax. Oznámení aplikace obsahují komplexní informace: typ události, datum, čas, název detektoru, místnost umístění. Díky adresovatelnosti zařízení přesně víte, co se v systému a v objektu děje – i když je k jedné lince připojen tucet hlásičů. Když k tomu přidáte ověřování fotografií detektorů pohybu MotionCam, získáte maximální informovanost a kontrolu nad systémem na dosah ruky.

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti AJAX. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo s dotazem. Jsme tu pro Vás. 

Přejít nahoru