Ajax Life Quality

chytrý monitor kvality ovzduší

Špatná kvalita ovzduší ohrožuje zdraví a snižuje produktivitu. Bylo prokázáno, že vysoká koncentrace oxidu uhličitého (CO2) způsobuje apatii, ospalost a snižuje schopnost činit důležitá rozhodnutí o více než 50 %. Ajax Life Quality je chytrý monitor kvality vzduchu se senzory CO2, vlhkosti a teploty, který pomáhá vyhodnocovat kvalitu vzduchu doma, v kanceláři, na pracovišti, ve škole nebo v jakémkoli jiném prostoru. Uživatelé získají přesnost měření na lékařské úrovni, komplexní informace v aplikaci a automatizační scénáře. Bezpečnostní systém Ajax s funkcí Life Quality zapne větrání nebo zvlhčovač vzduchu, pokud jsou ukazatele kvality vzduchu nižší než komfortní.

Rozsah měření CO2

400 až 5000 ppm

Rozsah měření teploty

0°C až +50°C

Rozsah měření vlhkosti

0% až 100%

AJAX Life Quality

možnosti umístění

Ajax Life Quality
na stropě
Ajax Life Quality
na stěně
Ajax Life Quality
na stole

Vemte si AJAX Life Quality na cesty

Ajax LifeQuality se snadno přenáší, takže můžete sledovat kvalitu vzduchu v hotelovém pokoji, u přátel nebo dokonce v jedoucím autě. LED indikace bude informovat o špatné kvalitě ovzduší, kamkoli detektor vezmete. Vestavěná paměť umožňuje ukládat měření až po dobu 72 hodin bez komunikace s centrální jednotkou. A po obnovení spojení se všechna data odešlou do aplikace Ajax a synchronizují se s grafy.

Led indikace aktuální kvality vzduchu
Infračervený senzor pro přesné měření CO2
Radiová komunikace až na vzdálenost 1700m

Pokročilá automatizace klimatu

LifeQuality je součástí ekosystému Ajax a může komunikovat s automatizačními zařízeními, uživateli a instalátory prostřednictvím aplikací Ajax. Scénáře založené na indikátorech LifeQuality mohou řídit mikroklima v libovolné místnosti, což poskytuje širokou škálu zařízení k integraci. Například funkce WallSwitch zapne vytápění nebo větrání, když zadaný ukazatel dosáhne limitu, a funkce Socket vypne zvlhčovač vzduchu, když se vysoká vlhkost stane nepříjemnou.

Komplexní řešení pro rozsáhle prostory

Rozšiřovač dosahu ReX 2 se připojuje k rozbočovači prostřednictvím rádiového signálu Jeweller a nebo pomocí ethernetového kabelu a využívá kabel jako další komunikační kanál. To umožňuje pokrýt i ty nejsložitější a rozsáhlé objekty, jako jsou například vícepodlažní kancelář s podzemním parkovištěm nebo sklad s několika budovami. ReX 2 se vyhýbá překážkám a rušení a zdvojnásobuje dosah rádiové komunikace. V rámci jednoho systému Ajax může pracovat až 5 prodlužovačů dosahu, které rozšíří pokrytí sítě na velikost stadionu.

Až 5 rozšiřovačů signálu ReX v jednom systému
Možnost připojit pomocí ethernetového kabelu
Velké budovy a školy
Obchodní centra a podzemní parkoviště
Plechové haly a provozy
Sklady a výrobní podniky
Přejít nahoru