Chytrá domácnost Homematic IP

Jednoduše komfortní a chytré bydlení.

Homematic IP: Chytré bydlení.

Homematic IP znamená moderní, flexibilní a bezpečnou technologii od evropské jedničky na trhu. Nechte se přesvědčit o výhodách našeho systému a začněte hned bydlet chytřeji.

Kompletní systém inteligentního řízení budov to je Homematic IP

Homematic IP je systém inteligentní automatizace a řízení budov s podporou ovládání prostřednictvím mobilní aplikace navržené pro každodenní použití a současně řešení, které se bude neustále přizpůsobovat vašim specifickým potřebám.

Homematic IP je inteligentní a modulární systém vyráběný německou společností eQ-3, která se dlouhodobě řadí mezi světové lídry na trhu v oblasti vývoje a výroby SMART HOME technologií.
Produkty nabízí zákaznicky přívětivé modulární řešení automatizace a řízení budov s podporou ovládání mobilní aplikace, která byla navržena tak, aby byla schopna pokrýt všechny každodenní provozní operace a individuálně se přizpůsobovala potřebám uživatele.
Nabízí řešení pro všechny kategorie uživatelů nebo správců nemovitostí od majitelů domů až po nájemníky v bytech. Je intuitivní, snadno se ovládá a nezná kompromisy ve funkčnosti nebo bezpečnosti.

Přivítejte ve Vašem domě Homematic IP

Osvětlení

Homematic IP chytré osvětlení přináší intuitivní ovládání a efektivní správu osvětlení pomocí webového rozhraní, které zajišťuje pohodlnost a energetickou úspornost ve vašem domově.

Vytápění a klimatizace

Homematic IP inteligentní řešení pro vytápění a klimatizaci nabízí efektivní regulaci teploty a prostřednictvím webového rozhraní umožňuje snadné nastavení a optimalizaci tepelného pohodlí ve vašem domě či kanceláři.

Venkovní a vnitřní stínění

Homematic IP inteligentní řešení pro venkovní a vnitřní stínění přináší komfortní ovládání a úsporu energie díky intuitivnímu webovému rozhraní, které umožňuje optimalizovat osvětlení a teplotu prostřednictvím jednoduchých nastavení podle vašich preferencí a aktuálních podmínek.

Zabezpečení

Homematic IP chytré zabezpečení poskytuje komplexní ochranu vašeho domova s možností snadného ovládání a monitorování prostřednictvím webového rozhraní, což zajišťuje bezpečnost a klidné spaní díky efektivnímu sledování a rychlé reakci na potenciální nebezpečí.

Přístupový systém

Homematic IP inteligentní přístupový systém zaručuje bezpečný a pohodlný přístup do vašeho domova nebo kanceláře, přičemž webové rozhraní umožňuje snadné spravování přístupových práv a monitorování aktivit, což poskytuje kompletní kontrolu a bezpečnost vašeho prostoru.

Počasí a vlivy

Homematic IP inteligentní systém pro sledování počasí a vnější vlivy nabízí detailní informace o aktuálních meteorologických podmínkách a prostřednictvím webového rozhraní umožňuje efektivní plánování a optimalizaci domácího prostředí, což zlepšuje pohodlí a energetickou účinnost vašeho domova.

Chytrá domácnost
Chytrá domácnost AJAX
Chytrá domácnost Ajax

Chytrá domácnost Homematic

Chytrá domácnost Homey

Chytrá domácnost Somfy

Základem chytré domácnosti je kvalitní příprava a k ní projekt. Součástí je slaboproudá instalace. Dále můžete rozšířit o audio systém, zabezpečovací systémy či kamerové systémy

Chytrá domácnost AJAX

Chytrá domácnost Homematic

Chytrá domácnost Homey

Chytrá domácnost Somfy

Základem chytré domácnosti je kvalitní příprava a k ní projekt. Součástí je slaboproudá instalace. Dále můžete rozšířit o audio systém, zabezpečovací systémy či kamerové systémy

Přejít nahoru