Hikvision ColorVu

Barevné zobrazení, dokonce i ve tmě.

Co je ColorVu technologie ?

Pokud jde o zajištění bezpečnosti a zabezpečení, je důležité vidět každý detail – zvláště za špatných světelných podmínek.

 

Špičková technologie ColorVu společnosti Hikvision zachycuje vysoce kvalitní plnobarevné video 24/7, takže vaši bezpečnostní pracovníci mohou v noci chránit lidi a majetek se stejně ostrým vykreslením jako za denního světla.

 

Pro širokou škálu bezpečnostních scénářů umožňuje technologie ColorVu rozmanitou sadu produktů a řešení, aby uspokojila rostoucí potřeby uživatelů. Přečtěte si další informace. 

Jak ColorVu technologie funguje ?

Výkonná schopnost technologie ColorVu zachytit detaily i při slabém osvětlení vyplývá ze tří konkrétních vlastností:

Hikvision ColorVu technologie
Špičkový hardware
  • Super velká světelnost F1.0
  • Pokročilý senzor
Nejmodernější zpracování obrazu
  • Průkopnická technologie ISP
  • Generuje přesné barvy pro odhalování jasných a živých obrazů
  • Až 130 dB WDR
Super vysoká spolehlivost
  • Technologie aktivního zarovnání

    Zaručuje zaostřovací výkon při sériové výrobě kamer s podporou Ultra HD ColorVu a poskytuje dobrou kontrolu kvality.

Co umožňuje ColorVu technologie ?

Výkonná schopnost technologie ColorVu zachytit detaily i při slabém osvětlení vyplývá ze tří konkrétních vlastností:

Celá scéna v živých barvách

Panoramatické kamery Hikvision s ColorVu využívají průkopnickou technologii registrace obrazu na úrovni pixelů s algoritmem Hikvision pro spojování obrazu, aby spojily 180stupňové horizontální zorné pole, čímž poskytují brilantní a plynulá panoramata s živějšími detaily. Širokoúhlé bezpečnostní záběry pomáhají zlepšit situační povědomí a snižují počet kamer potřebných pro komplexní monitorování, což přispívá k efektivitě nákladů.

Přiblížení v živých barvách

Varifokální kamery se přizpůsobují různým scénářům změnou ohniskové vzdálenosti kamery. Varifokální kamery Hikvision s ColorVu jsou navrženy s pevnou velkou clonou F1,0, která zaručuje jas obrazu, zatímco kamera přibližuje nebo oddaluje. 

Bohatší a barevnější detaily

Kamery s technologií ColorVu vykreslují snímky v živých barvách při slabém osvětlení, dokonce až 0,0005 luxů – to je stejné osvětlení jako bezměsíčná, hvězdami osvětlená noc. Této neuvěřitelné schopnosti zesílit minimální okolní světlo je dosaženo dvěma pokročilými funkcemi:

  • F1.0 Ultra clona– Zachycení co největšího množství světla pro snímač
  • 1/1,2” velký senzor – Maximalizuje využití dostupného světla

Chytřejší ochrana všude kolem

Kombinací technologie ColorVu s AcuSense tyto kamery zachycují osoby a vozidla s živými barvami. Po připojení k back-end produktům Hikvision si uživatelé užijí podrobné přehrávání videa a efektivní vyhledávání záznamů.

 

Motion Detection 2.0 s technologií AcuSense odlišuje lidské bytosti a vozidla od jiných objektů v jakémkoli daném prostředí, zaměřuje se na skutečné bezpečnostní hrozby a umožňuje efektivní vyhledávání videí. Modely vybavené funkcí Live Guard odrazují narušitele vizuálními a zvukovými výstrahami na místě a zároveň zasílají upozornění uživatelům na dálku.

Srovnání nočního vidění

Kamery s ColorVu vs. konvenční kamery

 

 

Podívejte se na toto video a uvidíte nepřetržitý výkon kamer s ColorVu v porovnání s konvenčními bezpečnostními kamerami. 

Kde můžu ColorVu použít ?

Při kombinaci s dalšími pokročilými technologiemi Hikvision posouvá ColorVu inovace na úžasnou úroveň a umožňuje stále výkonnější možnosti pro řešení běžných bezpečnostních problémů v obytných oblastech, kancelářských budovách, parkovištích a mnoha dalších.

Co AcuSense umožňuje ?

Technologie Hikvision AcuSense provádí čtyři primární funkce, které lze používat samostatně nebo kombinovat na základě požadavků oblasti, která má být chráněna.

Motion Detection 2.0

Lidé a/nebo vozidla v záběru kamery spouštějí automatickou reakci. Tato funkce bez konfigurace je ve výchozím nastavení zapnuta a generuje mnohem méně falešných poplachů než konvenční detekce pohybu.

Analytika ochrany perimetru

Narušitelé jsou detekováni na perimetrech. Upozornění se uživatelům zasílají okamžitě prostřednictvím oznámení aplikace nebo krátkých zpráv. Uživatelé mohou flexibilně nastavit oblast detekce a pravidla pro vlastní ochranu.

Ostraha

Ostraha reaguje na události vniknutí pomocí blikajícího světla a přizpůsobitelné sirény zabudované v bezpečnostní kameře a upozorňuje případné narušitele, že jsou sledováni a již byli spatřeni.

Quick Target Search

Lidé a/nebo vozidla v záběru kamery spouštějí automatickou reakci. Tato funkce bez konfigurace je ve výchozím nastavení zapnuta a generuje mnohem méně falešných poplachů než konvenční detekce pohybu.

Kde můžeme AcuSense využít ?

Zákazníci Hikvision používají zařízení s podporou AcuSense pro širokou škálu obytných a obchodních aplikací, a to jak uvnitř, tak venku. Podívejte se na videa níže, abyste viděli několik příkladů oblíbených aplikací.

Monitorovací centra
Sklady
Oblasti s omezením
Rezidence

Jaké produkty jsou vybaveny AcuSense

AcuSense, jako vlajková loď technologie Hikvision, dává každému k dispozici zabezpečení s umělou inteligencí.

Je k dispozici ve většině produktových řad Hikvision, od základních produktů až po pokročilé modely. Kliknutím na kategorii produktů níže se dozvíte více.

Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru