Kamerový systém UNIVIEW

Kompletní nabídka kamerových systémů značky UNIVIEW

Společnost Uniview jako přední poskytovatel služeb v oblasti bezpečnostních kamer, dokáže uspokojit vaše bezpečnostní potřeby v různých situacích. Naše IP kamery vykreslují vysoce kvalitní obraz i v prostředí se slabým osvětlením. Jsou vybaveny inteligentními funkcemi založenými na analýze video obsahu a zároveň minimalizují šířku pásma a úložiště. Jejich nejdůležitější obchodní hodnotou je poskytování vynikajícího výkonu za přijatelnou cenu. Kamerový systém UNIVIEW to je spolehlivost, kvalita, inovativní design či vynikající výkon.

UNIVIEW nabízí

Společnost UNIVIEW je průkopníkem a lídrem v oblasti kamerového IP video dohledu. UNV tvoří otevřenou spolupráci, zaměřuje se na vysokou kvalitu a zlepšuje inovační schopnosti. S celou řadou produktů vám UNV nabízí nejvyšší kvalitu a řešení na míru.

Kamery Uniview můžete využít například v těchto oblastech: Zdravotních zařízení, v komerčních budovách, v maloobchodních prodejnách, v podnikách, nákupní centrum atd.

kamerovy system uniview Sharp Series
Sharp Series

Produkty řady Sharp jsou nejoblíbenější volbou pro základní aplikace, jako jsou obytné domy a malé maloobchodní prodejny.

kamerovy system uniview Prime Series
Prime Series

Je neuvěřitelné, že ideální produkt vždy najdete v řadě Prime, která má ještě pokročilejší funkce pro dosažení vynikajícího výkonu.

kamerovy system uniview Pro Series
Pro Series

Řada Pro je vybavena vynikající ultra chytrou technologií, která uživatelům přináší vynikající zážitek.

Uniview technologie

ColorHunter+
S rozvojem technologií a zdokonalováním hardwaru uvedla společnost Uniview na trh řadu ColorHunter+, založenou na technologii ColorHunter. Budete svědky nových forem a bohatých odrůd s pokročilými technologiemi a úžasnějším výkonem. Jejím cílem je zachytit barvy v dalších, širších a jemnějších rozměrech v tmavém prostředí, provádět živé a detailní video pro všestrannou ochranu.
Tri-Guard
Technologie UNV Tri-Guard integruje inteligentní prevenci narušení (SIP) , ColorHunter a aktivní odstrašování. Je navržena tak, aby zabránila zločinům v noci - dokáže nejen upozornit na události, ale také získat barevné informace v prostředí se slabým osvětlením.
ColorHunter
K dispozici je kamera UNV ColorHunter ve spojení s přídavným světlem pro extrémně tmavé scénáře. Kamery ColorHunter zaručují video s barevnými detaily, když je potřebujete. Kamera ColorHunter může navíc spolupracovat s inteligentní prevencí narušení, čímž se dále zvyšuje pravděpodobnost a přesnost extrakce prvků.
LightHunter
Technologie LightHunter je inovativní technologie, která poskytuje živé barvy, odpovídající jas a mimořádně jasný obraz při velmi slabém osvětlení. Dále výrazně zlepšuje jas obrazu díky konstrukci s velkou clonou F1,2 a snímači BSI. Díky speciálně navrženým snímačům velkých rozměrů mají IPC vyšší světelnou citlivost a vyznačují se vysokým SNR. Účinně snižuje rozmazání při pohybu objektů, což zajišťuje obnovení skutečného obrazu scény.
Universal Block Storage (UBS)
Současným trendem v oblasti kamerového dohledu je zvyšování data a objemu záznamu, což ohrožuje efektivitu a spolehlivost dat. Pro vyřešení tohoto problému vyvinula společnost Uniview inovativní technologii Universal Block Storage (UBS). Ta zajišťuje bezpečnost dat a zároveň zvyšuje efektivitu.
PixelSense Technology
Fotorezistor a fotodioda jsou dva druhy elektronických součástek, které se v kamerách hojně používají k detekci osvětlení sledované scény, aby bylo možné správně posunout infračervený řez a zajistit tak kompenzaci světla v situacích se slabým osvětlením. Jsou citlivé na světlo a teplotu, aby mohly řídit proud obvodu. Když se jejich detekovaný jas sníží na prahovou hodnotu, IR lampa se zapne, aby poskytla světelnou kompenzaci.
Ultra265 & U-code 2.0
Zákazníci by díky technologii Ultra 265 získali výhody jak z hlediska nákladů na ukládání, tak z hlediska nákladů na nasazení. Kromě toho Ultra 265 zachovává vylepšení kvality obrazu, které přináší H.265, do značné míry snižuje zkreslení obrazu způsobené kompresí kódu, optimalizuje rozmazání obrazu, rozmazání stopy a hrubost hrany tahu a zlepšuje přesnost VCA.
Kamerové systémy značky

Kamerový systém Hikvision

Kamerový systém uniview

Kamerový systém ajax

Kamerový systém Unifi

Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru