Zabezpečovací systém Jablotron Mercury

Zabezpečovací systém JABLOTRON Mercury je profesionální IP zabezpečovací systém

Zabezpečovací systém JABLOTRON Mercury je profesionální IP zabezpečovací systém určený k ochraně rodinných domů, menších obchodů, kanceláří a firem. Systém s intuitivním ovládáním, který vás ochrání před vloupáním i živly.

Alarm JABLOTRON Mercury

Zabezpečení objektu pomocí alarmu JABLOTRON Mercury dokáže majitele upozornit na možné vloupání (otevření dveří, oken, rozbití skleněných výplní, pohyb osob uvnitř objektu). Navíc umí rozpoznat hrozící nebezpečí v podobě požáru (výskyt kouře, zvýšení teploty), nebo záplavy.

Možnosti ovládání

Několik možností ovládání nabízí zabezpečovací systém JABLOTRON Mercury. Ty lze kombinovat podle preferencí jednotlivých uživatelů. Všechny způsoby jsou intuitivní, takže si jejich používání všichni rychle osvojí. Systém využívá logiku semaforu: zelená – odjištěno / červená – zajištěno.

Zabezpečovací systém Jablotron Mercury
Zabezpečovací systém Jablotron Mercury
Zabezpečovací systém Jablotron Mercury
Zabezpečovací systém Jablotron Mercury
Klávesnice
Aplikace MyJABLOTRON
Dálkový ovladač
RFID karta / přívěšek
Dvě tlačítka k bezpečí

Ovládání alarmu JABLOTRON Mercury je velice jednoduché, že manipulaci s ním zvládne opravdu každý. Toho bylo dosaženo díky dvěma tlačítkům, které fungují jako semafor. Zároveň je možné mít objekt rozdělen do několika segmentů či akcí  a ty ovládat samostatně. Pomocí tlačítka tak můžete zapnout zavlažování, světla či zabezpečit celý dům nebo ho uvést do nočního režimu.

Vyzkoušet zabezpečovací systém JABLOTRON Mercury

Společnost Jablotron pro Vás připravila interaktivního průvodce, který vám pomůže s výběrem ideální kombinace prvků zabezpečení a chytré domácnosti.

Řešení pro rezidenční i komerční objekty

Zabezpečovací systém JABLOTRON Mercury obsahuje širokou škálu volitelných komponentů a příslušenství, které přinášejí moderní řešení pro zajištění bezpečí domácností i malých firem.

Systém nabízí několik způsobů instalace. V dokončených a zařízených objektech se provádí bezdrátová montáž, která je šetrná k interiéru a nevyžaduje stavební úpravy. U novostaveb a rekonstruovaných objektů se montáž většinou provádí kombinací kabelové a bezdrátové instalace.

Zabezpečovací systém Jablotron 100+
Snadné ovládání
 • Zelené a červené tlačítko

  Segmenty fungují jako semafor. Když svítí zelená, alarm je odjištěný a vy se můžete volně pohybovat po objektu.

  Naopak červená stejně jako na přechodu značí STOP. Objekt je zajištěný proti zlodějům a neoprávněné vniknutí alarm ihned zaznamená.

  Díky světelné signalizaci na klávesnici alarmu okamžitě vidíte, co je a co není chráněno.

Bezpečná autorizace
 • 100% bezpečná autorizace

  O přístupech k alarmu máte dokonalý přehled. Každé odjištění zabezpečovacího zařízení totiž vyžaduje autorizaci pomocí čipu nebo zadáním kódu.

  Ačkoli je tedy nastavení alarmu naprosto jednoduché, nemusíte se bát, že ho bude ovládat někdo cizí.

Systém na míru
 • Systém se vám přizpůsobí

  Pokud si časem přistavíte třeba garáž, není problém alarm JABLOTRON Mercury rozšířit.

  Stačí si zavolat montážního partnera, který vám nainstaluje do garáže detektory a ke klávesnici přidá další „semafor“, neboli segment. Těch můžete mít až 20.

Zabezpečovací systém Jablotron Mercury
Profesionální montáž

JABLOTRON Mercury je profesionální zabezpečovací systém, který jako certifikovaný montážní partner můžeme instalovat. Tím vám  můžeme poskytnou komplexní služby včetně následných pravidelných servisních prohlídek. Tím je zaručeno spolehlivé a účinné fungování systému pro váš klid a bezpečí.

Certifikovaný partner Jablotron

Jsme certifikovaný partner společnosti Jablotron Alarms a.s. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo s dotazem. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru