Kamerový systém Ubiquiti

Unifi protect je moderní kamerový systém Ubiquiti

Žádné licenční poplatky
Škálovatelnost zařízení
Soukromé uložiště
Minimální odezva
AI detekce
Centralizovaný systém

UniFi Protect je kamerový systém Ubiquiti, který navazuje na úspěšnou řadu UniFi Video. Je primárně určen pro kontinuální nahrávání s možností rychlého prohlížení záznamů, snadné nastavení a přístup přes mobilní aplikace. UNIFI protect je vhodný jak pro rodinné domy tak i pro střední a velké firmy. 

Provedeme Vás technickým návrhem nejen UNIFI protect, ale celým ekosystémem UNIFI a to včetně jeho montáže a nastavení. A to převážně v Olomouci, Brně, Ostravě či Praze a Plzni.

Bezproblémová integrace kamer v rámci UniFi systému

Ubiquiti UniFi Protect je systém pro dohledovou kamerovou bezpečnost, který je součástí ekosystému UniFi společnosti Ubiquiti Networks. Tento systém je navržen pro správu IP kamer a poskytuje uživatelům možnost vytvoření a správu dohledového systému s vysokým rozlišením a širokými možnostmi konfigurace. Zde jsou některé klíčové vlastnosti a aspekty UniFi Protect:

Integrace s UniFi Ekosystémem, hardwarová a softwarová kompatibilita, vysoká kvalita video záznamu, snadná správa pomocí UniFi Controlleru, detekce pohybu a oznámení, záznam a archivace, vzdálený přístup a bezpečnost a aktualizace.

Kamerový systém Ubiquiti s umělou inteligencí

Kamerový systém Ubiquiti v závislosti na modelu a technických specifikacích, mohou nabízet různé funkce detekce a sledování. Některé z obvyklých funkcí detekce, které mohou být dostupné u kamer UniFi, zahrnují:

Detekce pohybu
Detekce osob
Detekce vozidel
Čtení SPZ
Detekce kouře a CO
Tvorba zón
Soukromé zóny
Překročení linií
Kamerový systém Ubiquiti UniFi Protect
Kamerový systém Ubiquiti UniFi Protect
Kamerový systém Ubiquiti UniFi Protect

Přehled kamer UNIFI

TYP BULLET
TYP DOME
TYP COMPACT
Interior Design
PTZ
Ekosystém UNIFI zahrnuje

Unifi Protec to nené jen kamerový systém Ubiquiti. Unifi je komplexní ekosystém jako spolehlivé řešení pro komplexní správu sítě, bezpečnostní monitoring a inteligentní automatizaci.

UniFi Cloud Gateways
UniFi WI-FI
UniFi switch
UNIFI Cloud Keys & Gateways
UniFi protect
UniFi Vstupní systém
UniFi telefoní systém
UniFi integrace
UNIFI příslušenství
UniFi novinky

Kompletní ekosystém Unifi Vám návrheme, namontujeme a nastavíme. V budoucnu rozšíříme, zmodernizujeme nebo provedeme údržbu.  A to převážně v Olomouci, Brně, Ostravě či Praze a Plzni.

Časté dotazy k Unifi Protect

Se službou UniFi Protect se nemusíte starat o žádné předplatné.

Všechny kamery poskytují ostrý a čistý obraz a vysoce kvalitní zvukový přenos. Některé modely poskytují jako doplňkovou funkci obousměrný zvuk. Všechny kamery podporují infračervené noční vidění na různé vzdálenosti, a pokud chcete zvýšit bezpečnost, můžete integrovat reflektor UniFi Protect.

Každá kamera nebo zvonek Unfi Protect musí být připojena ke konzoli UniFi OS. Konzole UniFi OS poskytují vzdálený přístup, správu a funkce nahrávání. Vezměte prosím na vědomí, že Unifi Dream Machine UDM, podporuje pouze Unifi Network a ne Unifi Protect.

Kamerový systém Hikvision

Kamerový systém uniview

Kamerový systém ajax

Kamerový systém Unifi

Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru