Datové rozvody

Komplexní řešení datových sítí pro domácnost či firmu

Návrh a realizace datové sítě LAN i WI-FI


Datové rozvody jsou v dnešní době naprosto nezbytné nejen v komerční oblasti jako jsou kanceláře, obchody, restaurace. Stejně důležité jsou ale i v domácnosti či rodinním domě  a jejich instalace je přínosná. Nejběžněji používané metalické rozvody doplňují optické rozvody a Wi-Fi připojení je dnes naprostou samozřejmostí.

Profesionální montáž datové strukturované kabeláže pomáhá k bezchybnému chodu vašich IT zařízení. Vhodné pro novostavby, rekonstrukce, rodinné domy, byty či firmy a obchody. Provádíme návrh, projekt včetně dwg dokumentace, dodávku instalaci a v budoucnu Vám pomůžeme s údržbou a servisem. 

Navrhneme Vám strukturovanou kabeláž tak, aby byla dostatečně dimenzovaná pro počítače, internet, kamerový či bezpečnostní systém. Může sloužit i k propojení centrální tiskárny, multimediálního úložiště a jakékoli jiné elektroniky se všemi počítači, televizory apod. Tyto rozvody je dobré umístit minimálně tam, kde předpokládáte umístění PC a TV.

Dnešním standardem je mít ve své domácnosti možnost neomezeného pohybu s notebookem, tabletem či mobilem a přitom být stále on-line připojený k internetu. Řešením je síť Wi-Fi. Ta Vám správným typem a umístěním routerů zajistí dostupnost sítě po celém domě i mimo něj. Díky tomu budete moci pracovat na notebooku třeba i na zahradě.

Jako strukturovanou kabeláž používáme metalické a optické kabely, které slouží pro přenos dat. Využijte nabídky našich služeb a kontaktujte nás. Cenovou nabídku pro Vás připravíme zdarma.
Naše firma provádí návrh a instalaci strukturované kabeláže v Olomouci,

Datové rozvody na 100%

Používáme výhradně kabeláž značky SOLARIX. Vodiče kabelu jsou vyrobeny z kvalitního měděného drátu s čistotou mědi 99,97%. Kabel bez problémů splňuje požadavky z mezinárodních standardů ISO/IEC 11801, EN 50173 a ANSI/TIA 568.2-D.  Montáž provádíme výhradně  dle normy ČSN EN 50174. Dále nabízíme certifikační měření podle EN 50173 a ISO/IEC 11801 včetně vystavení příslušných protokolů

  • Instalace kabelových datových rozvodů CAT 5E/6/6A
  • Konfigurace síťových prvků (sdílení PC, tiskáren, tv, chytrá domácnost,..)
  • Síťové datové úložiště NAS (foto, video, data,…)
  • Televize, audio, video konfigurace prvků
  • Wifi bezdrátové řešení pro Váš dům
  • Kamerové systémy
  • Zabezpečovací systémy
  • Domovní video zvonky
  • Konfigurace a montáž rack rozvaděčů  

Pomůžeme Vám s instalací kabelových rozvodů a konfigurací aktivních prvků (switche, routery, kamery, …) ve Vašem domě. Bezplatně k Vám přijedeme (v rámci našeho regionu), na základě Vašich představ a potřeb  Vám doporučíme řešení. Připravíme pro Vás cenovou nabídku a navrhneme postup realizace.

Na provedené práce poskytujeme 5 let záruky

Jak to u nás chodí

Datové sítě je důležité kvalitně navrhnout ještě před realizací. Pro to je nezbytná analýza potřeb zákazníka a dostatek informací o objektu, kde má být síť instalována. Poté je možné vypracovat projekt, podle kterého bude síť realizována. Po realizaci datových rozvodů je potřeba vše správně propojit a nastavit, aby síť plnila své účely. Důležité je v dnešní době myslet i na bezpečnost počítačové sítě, proto při nastavování počítačové sítě aplikujeme nejnovější poznatky v oblasti bezpečnosti.

Analýza

Probereme s vámi vaše představy a potřeby pro vaší síť.

Projekt

Na základě analýzy navrhneme vhodné řešení a vytvoříme projektovou dokumentaci.

Realizace

Dle vypracovaného projektu provedeme realizaci.

Servis

Nabízíme vám záruční i pozáruční servis, jsme schopni realizovat úpravy a rozšíření.

0 m
Instalovaných LAN kabelů
0 ks
Instalovaných RJ konektorů
Datové rozvody od světových výrobců
Datové rozvody
Datové rozvody
Datové rozvody
kamerove-systemy-olomouc-ubiquiti
kamerove-systemy-olomouc-synology
kamerove-systemy-olomouc-western-digital
kamerove-systemy-olomouc-tplink
Datové rozvody
Datové rozvody
Datové rozvody
Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru