Hikvision AcuSense

Technologie Hikvision pro rozpoznání osob, vozidel a objektů

Co je AcuSense technologie ?

Technologie AcuSense společnosti Hikvision vkládá algoritmy deep learning do vybraných bezpečnostních kamer a videorekordérů, aby automaticky detekovaly lidi a vozidla prostřednictvím analýzy videa v reálném čase a okamžitých upozornění na mobilní zařízení uživatelů.

Minimalizací falešných poplachů vyvolaných zvířaty, padajícím listím, silným deštěm a jinými pohyblivými předměty umožňuje AcuSense podnikům a majitelům domů zaměřit bezpečnostní zdroje na skutečné hrozby.

Snadná a cenově dostupná umělá inteligence přišla na masový trh a pro různorodou skupinu uživatelů. Přečtěte si další informace. 

Jak AcuSense technologie funguje ?

Technologie Hikvision AcuSense se vyznačuje klasifikovanou detekcí objektů a samoučící se analýzou.

Co AcuSense umožňuje ?

Technologie Hikvision AcuSense provádí čtyři primární funkce, které lze používat samostatně nebo kombinovat na základě požadavků oblasti, která má být chráněna.

Motion Detection 2.0

Lidé a/nebo vozidla v záběru kamery spouštějí automatickou reakci. Tato funkce bez konfigurace je ve výchozím nastavení zapnuta a generuje mnohem méně falešných poplachů než konvenční detekce pohybu.

Analytika ochrany perimetru

Narušitelé jsou detekováni na perimetrech. Upozornění se uživatelům zasílají okamžitě prostřednictvím oznámení aplikace nebo krátkých zpráv. Uživatelé mohou flexibilně nastavit oblast detekce a pravidla pro vlastní ochranu.

Ostraha

Ostraha reaguje na události vniknutí pomocí blikajícího světla a přizpůsobitelné sirény zabudované v bezpečnostní kameře a upozorňuje případné narušitele, že jsou sledováni a již byli spatřeni.

Quick Target Search

Lidé a/nebo vozidla v záběru kamery spouštějí automatickou reakci. Tato funkce bez konfigurace je ve výchozím nastavení zapnuta a generuje mnohem méně falešných poplachů než konvenční detekce pohybu.

Kde můžeme AcuSense využít ?

Zákazníci Hikvision používají zařízení s podporou AcuSense pro širokou škálu obytných a obchodních aplikací, a to jak uvnitř, tak venku. Podívejte se na videa níže, abyste viděli několik příkladů oblíbených aplikací.

Monitorovací centra
Sklady
Oblasti s omezením
Rezidence

Jaké produkty jsou vybaveny AcuSense

AcuSense, jako vlajková loď technologie Hikvision, dává každému k dispozici zabezpečení s umělou inteligencí.

Je k dispozici ve většině produktových řad Hikvision, od základních produktů až po pokročilé modely. Kliknutím na kategorii produktů níže se dozvíte více.

Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru