Zabezpečovací systém AJAX Baseline

Bezdrátové zabezpečení a chytrá domácnost Baseline

Maximální bezpečnost a pohodlí

Seznamte se s produktovou řadou Ajax Baseline – oceňovanými bezdrátovými produkty systému Ajax. Zahrnuje bezdrátová zařízení na ochranu obytných a komerčních nemovitostí před vloupáním, požárem a únikem vody. Obsahuje vnitřní i venkovní řešení a podporuje vizuální ověření poplachů. Široká škála zařízení pro inteligentní domácnost je určena k automatizaci komfortu s monitorováním kvality vzduchu a ovládáním všech druhů spotřebičů a osvětlení. To vše – v jednom chytrém a komplexním ekosystému, který funguje jako jednotná síla a poskytuje nejlepší možný uživatelský zážitek.

Zabezpečovací systém Baseline
Odrazuje zloděje
Zabezpečovací systém Baseline
Detekuje požár
Zabezpečovací systém Baseline
Detekuje vodu
Zabezpečovací systém Baseline
Živý přenos z kamer
Zabezpečovací systém Baseline
Ovládání spotřebičů

Žádný pohyb nezůstane bez povšimnutí

Díky okamžité odezvě Ajax vám dají detektory vědět, že zachytily nevyžádaný pohyb. Čidla pohybu mají vyspělý software, takže se nemusíte obávat falešných poplachů a díky nejmodernějším technologiím nezachytí ani vašeho domácího mazlíčka

2 barevné varianty

Dosah kabelového vedení 2000m

Nový přepracovaný zabezpečovací systém Ajax Baseline

Zcela nový AJAX Hub Hybrid ve verzi 2G a 4G představuje zásadní změnu mezi profesionálními bezpečnostními systémy. Tato nová centrální jednotka od AJAXu podporuje všechny bezdrátové i drátové (Jeweller i FIBRA) komponenty AJAX. Systém tak můžete použít pro kompletní zabezpečení téměř  jakéhokoli objektu. K této jednotce také můžete připojit až 18 drátových prvků třetích stran.

K ochraně přenášených dat používá AJAX Fibra šifrování pomocí dynamického klíče. Nabourání se do dat a přístup k nim vyžaduje obrovský výpočetní výkon a čas. Jinými slovy, je to marná snaha. Nicméně i k zašifrovaným datům je třeba se dostat. Každá komunikační relace mezi rozbočovačem a zařízením začíná ověřením: porovnávají se jedinečné značky a vlastnosti. Pokud alespoň jeden parametr ověřením neprojde, rozbočovač příkazy zařízení ignoruje. 

Kabelové řešení

Po fyzické stránce vypadá AJAX Fibra jako obyčejná sběrnice, detektory jsou připojeny k ústředně čtyřžilovým kabelem. Skutečná revoluce se však skrývá na úrovni softwaru. Komunikační protokol Fibra zdědil všechny výhody rádiové technologie Jeweller. Pro obousměrný paketový přenos dat vyžaduje minimální výkon. Tato vlastnost poskytuje větší volnost při instalaci systému ve srovnání s analogovými i digitálními řešeními dostupnými na trhu.

Zabezpečovací systém Ajax Baseline a přepracovaná aplikace

Fibra plně převzala uživatelské prostředí bezdrátové sítě Ajax. Oznámení aplikace obsahují komplexní informace: typ události, datum, čas, název detektoru, místnost umístění. Díky adresovatelnosti zařízení přesně víte, co se v systému a v objektu děje – i když je k jedné lince připojen tucet hlásičů. Když k tomu přidáte ověřování fotografií detektorů pohybu MotionCam, získáte maximální informovanost a kontrolu nad systémem na dosah ruky.

Ajax FIBRA

Kabelový zabezpečovací systém

Ajax SUPERIOR

Bezdrátový zabezpečovací systém

Ajax BASELINE

Bezdrátový zabezpečovací systém
cdn img

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti AJAX. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo s dotazem. Jsme tu pro Vás. 

Přejít nahoru