Kamerový systém AJAX

Profesionální drátový kamerový systém AJAX

AJAX NVR

Kamerový systém AJAX nabízí plnou integraci se systémem pro správu videa Ajax (VMS), což zajišťuje bezproblémovou synchronizaci s celým ekosystémem AJAX. Široká kompatibilita umožňuje integrovat téměř jakoukoli IP kameru s podporou funkce ONVIF.

Videoprodukty Ajax nabízejí nekompromisní zabezpečení a soukromí. Technologie vysokorychlostního přenosu videa poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu a plynulou navigaci ve video archivu. Video produkty společnosti AJAX jsou v souladu s NDAA a jsou bezproblémově integrovány do ekosystému Ajax system.

AJAX NVR je k dispozici ve dvou verzích: pro 8 a 16 kanálů. A samozřejmě v bílé a černé barvě.

Kamerový systém AJAX

Ajax NVR zajišťuje okamžitý přístup k video záznamům díky streamovací technologii JetSparrow. Technologie vivinutá společností AJAX pro přenosu videa, která poskytuje mimořádně rychlý zážitek z VMS. Veškerý přenos dat pomocí JetSparrow je zabezpečen koncovým šifrováním TLS a tak jsou Vaše data vždy v bezpečí.

 Klíčové vlastnosti kamerového systému AJAX
Okamžité video ověření alarmu ve vysokém rozlišeníPodpora protokolů ONVIF/RTSP
Rychlá načítání v archivu díky technologii dual streamSynchronizace archivu se systémovými událostmi alarmu
Nastavení detekce pohybu pro kameryPřizpůsobitelná virtuální videostěna
Oznámení o stavu HDD v aplikaciAutomatické vyhledávání kamer v síti pro rychlé připojení
Víceúrovňové zabezpečení: 2FA. Přihlašování pomocí hesla či biometrických údajů.Podpora formátu H.264 a H.265

AJAX IP kamery

AJAX IP kamery v provedení TurretCam, BulletCam a DomeCam. Charakteristické tvary designu AJAX. Každý model kamery je vybaven jednou ze čtyř možných konfigurací: objektivem se zorným úhlem 85° nebo 110° stupňů a rozlišením 3K nebo 4K. Každá kamera Ajax se snadno přizpůsobuje měnícímu se osvětlení díky technologii True WDR. Tato inteligentní technologie, zahrnující hardware a software, opravuje nerovnoměrné osvětlení ve složitých scénách, snímek po snímku, v reálném čase.

Kamery AJAX jsou také vybaveny digitálním mikrofonem. Ten využívá vlastní systém potlačení šumu. Všechny kamery také splňují třídu krytí IP65, takže jsou schopny odolat náročným povětrnostním podmínkám.

Kamerový systém AJAX

AJAX kamery bezproblémově využívají službu Ajax Cloud k přenosu systémových událostí. Vlastní technologie JetSparrow zajišťuje rychlý přenos video dat peer-to-peer. Díky možnostem analýzy umělé inteligence mohou tyto kamery detekovat a rozpoznávat různé typy objektů, jako jsou lidé, vozidla a domácí zvířata. Díky tomu je dohledový systém schopen zaznamenávat pouze relevantní události, čímž šetří úložný prostor.

Ještě více optimalizujte archiv videa nastavením funkce detekce pohybu pixelů. Definujte specifické zóny, abyste zajistili, že se záznamy spustí pouze v případě, že ve vybrané oblasti dojde k pohybu. Aby byl dohled přesně selektivní, je možné zapnout kamery pouze tehdy, když je systém zastřežen.

Pomocí systémových oznámení aplikace můžete snadno přejít na konkrétní kameru a zobrazit událost. Aplikace tak představuje komplexní řešení pro zabezpečení i dohled.

 Klíčové vlastnosti kamerového systému AJAX
Bezpečné autorizace bez heslaRychlá načítání v archivu díky technologii dual stream
Přizpůsobitelná virtuální videostěnaVestavěné rozpoznávání pomocí umělé inteligence
Okamžité video ověření alarmu ve vysokém rozlišeníPřizpůsobitelná oblast detekce pohybu
Synchronizace archivu se systémovými událostmi alarmuVestavěný digitální mikrofon
Víceúrovňové zabezpečení účtuKovový kryt odolný proti vodě a prachu
Kamerový systém AJAX

Pokročilá ochrana soukromí

  • Nejvyšší úroveň ochrany uživatelského účtu – přístup k video streamům probíhá prostřednictvím účtu Ajax s hesly / biometrickou ochranou, dvou faktorovou autentizací a kontrolou relace.
  • Přístup k vizuálním datům pod kontrolou koncového uživatele – díky podrobnému nastavení soukromí mohou důvěryhodné účty řídit přístup uživatelů ke konkrétním streamům a pořízeným snímkům v reálném čase.
  • Komplexní ochrana archivu – všechna vizuální data jsou zaznamenána na HDD pomocí specifickým způsobem a jsou čitelná pouze pomocí Ajax NVR. Fyzické připojení HDD je neustále monitorováno, systém zaznamenává události při každém připojení nebo odpojení a současně odesílá upozornění prostřednictvím aplikací Ajax.
  • Instalace pod kontrolou koncového uživatele – díky dočasným přístupům pro účty PRO a roli správce systému si mohou být koncoví uživatelé jisti, že po instalaci systému nezůstanou žádná zadní vrátka nebo výchozí hesla. V rámci systému Ajax lze k video streamu přistupovat pouze v případě, že má uživatel oprávnění udělené správcem systému.
Kompatibilita

Kamerový systém AJAX je plně kompatibilní se všemi řadami AJAX. FIBRA, SUPERIOR i BASELINE.  To Vám umožňuje řadu možností pro budování systémů libovolné konfiguraci.

cdn img

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti AJAX. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo z dotazem. Jsme tu pro Vás. 

Nejvíce oceňovaný bezdrátový zabezpečovací systém v Evropě
5/5
Produkt roku 2020
Alarm roku 2017
Nejinovační produkt 2018
Bezpečnostní třída II.
Splňuje standart PD6662:2017
Přejít nahoru