Video systémy

Komplexní řešení video systémů pro domácnost, obchodní prostory či firmu

Návrh a realizace moderních video systémů

Máte rádi světa hudby ? Společně s Vámi a zajistíme, aby se váš domov stal místem, kde hudba ožívá ve všech jejích podobách. Naše komplexní služby zahrnují nejen detailní návrh a projekt, ale také pečlivou realizaci, abyste mohli naplno zažívat hudební radosti ve vašem domově.

Multiroom systém

Oživte svůj domov pomocí smart multiroom ozvučovacího systému, který vám umožní ponořit se do hudby v každé místnosti, ať jste kdekoli. Naše multiroom řešení spojuje špičkový zvuk s elegantním designem. Nabízíme vám nejen zvukový zážitek, ale i stylový prvek, který se snoubí s vaším interiérem. Ovládejte hudbu z jednoho místa či z různých zařízení, ať už jste v obývacím pokoji, kuchyni či zahradě. Nebo možnost automatického přepínání pomocí pohybových senzorů či čidel přítomnosti. Naše multiroom technologie vám poskytuje neomezenou svobodu výběru a pohodlné ovládání. Zajistíme kompletní instalaci a v případě potřeby vám budeme k dispozici s odbornou podporou, abyste mohli plně vychutnat všechny výhody našeho multiroom ozvučovacího systému.

Tuto sekci připravujeme
Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru