NUKI Smart lock

Představujeme aktuálně nejlepší chytrý zámek Nuki Smart Lock 4.0 Pro

Otevřete dveře pomocí aplikace Nuki.
Vše, co potřebujete, je chytrý zámek Nuki na vnitřní straně dveří.
Klíče jsou konečně minulostí.

Chytré zámky Nuki Smart Lock
SMART

Chytrý zámek dveří Nuki automaticky odemkne dveře, když přijdete domů, a po odchodu je zase bezpečně zamkne. Váš chytrý telefon zůstane jednoduše v kapse!

JEDNODUCHÝ

Zámek Nuki Smart Lock se namontuje na vnitřní stranu stávajícího zámku dveří a je připraven k použití během 3 minut bez další pomoci. Žádné šrouby, žádné vrtání.

BEZPEČNÝ

Mějte svůj inteligentní zámek Nuki pod kontrolou a kdykoli zkontrolujte jeho stav na svém chytrém telefonu. Spravujte přístupová oprávnění pro své přátele a blízké.

Nuki promění váš smartphone na chytrý klíč

Místo klasického klíče použijte chytrý telefon. Dveře můžete ovládat pomocí bezplatné aplikace Nuki. Sdílejte digitální klíče s přáteli a rodinou a sledujte, kdo přišel a odešel, pomocí záznamu aktivit.

Bezstarostný život

Nuki promění váš stávající zámek dveří v digitální přístupové řešení. Vstupte do světa chytré domácnosti. Se systémem Nuki budete mít vždy jistotu, že máte své dveře pod kontrolou – kdykoli a kdekoli. Plná kontrola a zabezpečení vašeho domova.

Certifikované zabezpečení

Nuki Smart Lock vám nabízí maximální pohodlí, aniž by byla ohrožena Vaše bezpečnost. S bezpečnostními standardy podobnými těm v internetovém bankovnictví. To bylo ověřeno i nezávislými bezpečnostními institucemi, jako je AV-TEST.

 

Přejít nahoru