Televizní rozvody

Televizní rozvody pro domácnost, bytové domy či firmu

Návrh a realizace televizních rozvodů

Provádíme rekonstrukce zastaralých rozvodů STA, dodávky anténních systémů na novostavbách, převod satelitních programů do DVB-T. Prohlídka a vypracování cenové nabídky zdarma

Návrhy a montáže anténní i satelitní techniky v Olomouci a okolí. Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkovy s ohledem na jeho potřeby a přání.

Datové rozvody na 100%

Používáme výhradně kabeláž značky Belden či Cavel. Tyto koaxiální kabely mají dvě nebo tři vrstvy  kvalitního stínění a vyhovují vysokým nárokům na kvalitu. Tyto kabely jsou převážně ve specifikaci označení CLASS A/A+, A++. V některých případech může být i jiné označení, kterým se zdůrazňuje vyšší tlumící třída od 90dB-120dB.

Na provedené práce poskytujeme 5 let záruky

Jak to u nás chodí

Televizní rozvody je důležité kvalitně navrhnout ještě před realizací. Pro to je nezbytná analýza potřeb zákazníka a dostatek informací o objektu, kde má být síť instalována. Poté je možné vypracovat projekt, podle kterého bude síť realizována. Po realizaci datových rozvodů je potřeba vše správně propojit a nastavit, aby síť plnila své účely.

Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru