Kamerové systémy

Návrh, montáž, prodej a servis kamerových systémů

Moderní kamerové systémy značek Hikvision, Uniview či Ajax nejenom instalujeme, ale i prodáváme, servisujeme a provádíme pravidelnou údržbu . Námi navrhované kamerové systémy jsou vhodné jak pro domácnosti tak i komerční prostory, jako jsou obchody, kanceláře, sklady či parkoviště.  Nabízíme moderní a spolehlivé produkty od předních výrobců v oblasti kamerových systémů a IP kamer jako HikVision, Uniview, či Ajax. Jsme kvalifikovaní a s praxí v oboru, aby jsme pro naše zákazníky zajišťovali kvalitní instalaci, provoz a servis. Snažíme se plně porozumět potřebám a požadavkům našich zákazníků a navrhujeme taková řešení, která nejlépe odpovídají jejich požadavkům a představám. Řídíme se zásadou vysoké kvality a spolehlivosti našich produktů a služeb, aby si naši zákazníci mohli být jisti, že jsou v dobrých rukou.

Návrh, montáž a instalaci provádíme převážně v Olomouci, Brně, Ostravě či Praze a Plzni.

Kamerové systémy značky

Kamerový systém Hikvision

Kamerový systém Hikvision

Kamerový systém uniview

Kamerový systém ajax

Kamerový systém Unifi

Kamerové systémy a jejich montáž

Namontovaný kamerový systém je složený ze sestavy bezpečnostních  kamer, nahrávacího zařízení, zálohovacího zdroje a příslušenství. To Vám umožní sledování a zaznamenání kvalitního obrazu a zvuku. Účelem kamerového systému (CCTV) je dohled nad bezpečností všude tam, kde je potřebné chránit majetek, zdraví a životy osob.

Jaké kamerové systémy nabízíme ?

Aktuálně Vám můžeme nabídnout bohatou škálu zařízení od 4 výrobců kamerových systému. Od základnách levnějších 2Mpx IP vnitřních kamer až po nejkvalitnější venkovní termokamery.

Jedná se hlavně o kvalitní a moderní IP kamerové systémy výrobců Hikvision, Dahua, Uniview a Vivotek. Ty Vám nabídnou dokonalou kvalitu obrazu, spoustou užitečných funkcí, jako jsou alarmová hlášení, analýza v obraze, umělá inteligence, rozpoznání obličeje, čtení SPZ vozidel či počítání lidí. Snímaný obraz je ostrý a má nejvyšší rozlišení (v řádech megapixelů).

Kamerové systémy olomoucJak postupovat v případě montáže ?

1) Kontaktujte nás emailem či telefonicky a podrobně popište Vaše požadavky či představu.

2) Domluvíme se na osobní schůzce a přijedeme se podívat. Vyhodnotíme současný stav objektu, doporučíme technické řešení.

3) Připravíme Vám technický návrh včetně cenové kalkulace a v případě potřeby také projekt.

4) Jestliže Vás naše nabídka zaujme  zajistíme kompletní realizaci nového kamerového systému včetně strukturované kabeláže a odborného zaškolení obsluhy.

5) Instalací to pro nás nekončí a můžeme Vám zajistit následný servis a údržbu zařízení včetně technické podpory na emailu a telefonu.

IP kamery

Standartní IP kamery pro vnitřní a venkovní použití

PTZ kamery

Pan - Tilt - Zoom neboli otáčení nahoru/dolů, do stran a přiblížení

Kamery s AI

Kamery s podporou AI funkcí jako rozpoznání osob, vozidel či předmětů

Termokamery

Termokamery a kamery s podporou měření teploty

Kamerový systém na míru

Kamerový systém Vám navrhneme přesně podle Vašich potřeb a požadavkům. To vše diky pravidelným školením a zkušenostem z oboru.

Domy a byty
Komerční prostory
Zdravotní zařízení
Ubytovací zařízení
Parkoviště
Analytické video funkce

V poslední době umožňují kamerové systémy využívat spoustu nových inteligentních funkcí, které přispívají k bezpečnosti, zjednodušují práci operátorům kamerových systémů v monitorovacích centrech, nebo jsou využívány pro marketingové účely ke shromažďování dat.

AcuSence – technologie Hikvision pro rozpoznání osob, vozidel a objektů.

ColorVu – technologie Hikvision pro barevné noční vidění.

ANPR – technologie Hikvision pro rozpoznávání a čtení SPZ vozidel.

Detekce událostí

Hodně používané je rozpoznání SPZ, kde lze v návaznosti na uživatelsky vytvořenou databázi povolit, nebo zakázat vjezd, spočítat parkovné apod. Mohou to být různé bezpečnostní funkce – překročení linie, vstupu / opuštění určité oblasti, detekce odstraněného objektu, detekce opuštěného zavazadla, detekce podezřelého chování, detekce nebo rozpoznání obličeje atd.

Analýza dat

Potom jsou zde funkce pro analýzu dat například pro obchody, jako je detekce počtu průchodů, nebo detekce počtu lidí. V závislosti na požadavcích uživatelů kamerových systémů, těchto funkcí stále přibývá.

Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru