Vnitřní IP kamery

IP kamery pro vnitřní použití

Vnitřní IP kamery jsou bezpečnostní zařízení určená převážně pro monitorování prostředí  vnitřních prostor. Umožňují přenos obrazu a zvuku přes internet a jsou navrženy tak, aby odolávaly vandalismu, a měli široký úhel záběru. Také můžete v reálném čase sledovat a zaznamenávat dění ve vnitřních prostorech a to z pohodlí vašeho mobilního zařízení či počítače. Investování do vnitřních IP kamer je efektivním způsobem, jak zvýšit bezpečnost a dohled ve Vašem bytě, domě či firmě.

Jaké parametry pro vnitřní ip kamery

U vnitřních IP kamery musíme dávat při výběru pozor na několik důležitých parametrů a to odolnost vůči vandalismu, pozorovací úhel a kvalitní noční režim. Vzhledem k tomu, že vnitřní prostory hlavně v domácnostech či firemních prostorech není možné umístit kameru do bezpečné výšky narozdíl od venkovních, a jsou lépe dosažitelné, je třeba si dávat pozor na to, aby měla kamera nějakou anti vandal ochranu. Z podobného důvodu, kdy jsou prostory menší je výhodné mít kameru, která má také široké ohnisko pro záběr širšího prostoru. A v neposlední řadě noční vidění, kdy ve vnitřních prostorech bývá větší tma, je vhodnější mít kameru, která má jednak vysokou citlivost a také barevný noční režim.

Vezmeme jednu z nejprodávanějších vnitřních kamer značky Hikvision model DS-2CD2147G2(2.8mm) Ta má ochranu proti nárazu třídy K10. to znamená, že kamera vydrží minimální naraz předmětu o váze 5 kg ze 40 cm. Více Vám řekne evropská norma EN 62262. Objektiv je v tomto případě fixní 2.8mm což dává kameře pozorovací úhel 112°. Pokud by Vám to nestačilo je možné vybrat kameru s tzv. rybím okem, širokoúhlou kameru či PTZ otočnou kameru. 

Hikvision ColorVu

Noční vidění v tomto případě kamera disponuje funkcí ColorVu a noční záběry jsou barevné. Na rozdíl od klasického IR přísvitu, kdy je obraz černobílí, využívá Hikvision s ColorVu bíle světlo a obraz je tak i v noci barevný. 

Hikvision colorvu

Montáž vnitřní ip kamery

Namontovaný kamerový systém je složený ze sestavy bezpečnostních  kamer, nahrávacího zařízení, zálohovacího zdroje a příslušenství. To Vám umožní sledování a zaznamenání kvalitního obrazu a zvuku. Účelem kamerového systému (CCTV) je dohled nad bezpečností všude tam, kde je potřebné chránit majetek, zdraví a životy osob.

Jaké kamerové systémy nabízíme ?

Aktuálně Vám můžeme nabídnout bohatou škálu zařízení od 4 výrobců kamerových systému. Od základnách levnějších 2Mpx IP vnitřních kamer až po nejkvalitnější venkovní termokamery.

Jedná se hlavně o kvalitní a moderní IP kamerové systémy výrobců Hikvision, Dahua, Uniview a Vivotek. Ty Vám nabídnou dokonalou kvalitu obrazu, spoustou užitečných funkcí, jako jsou alarmová hlášení, analýza v obraze, umělá inteligence, rozpoznání obličeje, čtení SPZ vozidel či počítání lidí. Snímaný obraz je ostrý a má nejvyšší rozlišení (v řádech megapixelů).

Jak postupovat v případě zájmu o montáž kamerového systému ?

1) Kontaktujte nás emailem či telefonicky a podrobně popište Vaše požadavky či představu.

2) Domluvíme se na osobní schůzce a přijedeme se podívat. Vyhodnotíme současný stav objektu, doporučíme technické řešení.

3) Připravíme Vám technický návrh včetně cenové kalkulace a v případě potřeby také projekt.

4) Jestliže Vás naše nabídka zaujme  zajistíme kompletní realizaci nového kamerového systému včetně strukturované kabeláže a odborného zaškolení obsluhy.

5) Instalací to pro nás nekončí a můžeme Vám zajistit následný servis a údržbu zařízení včetně technické podpory na emailu a telefonu.

IP vnitřní kamerový systém na míru

Kamerový systém Vám navrhneme přesně podle Vašich potřeb a požadavkům. To vše diky pravidelným školením a zkušenostem z oboru.

Domy a byty
Komerční prostory
Zdravotní zařízení
Ubytovací zařízení
Parkoviště
Montážní partner

Jsme montážní partner největších výrobců kamerových systémů jako Je Hikvision, Dahua, Uniview, Vivotek či integrátor kamer společností Jablotron a Synology. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo z dotazem. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru