Představení služeb Smartness.cz

Tímto bych Vám s radostí představil přehled služeb smartness.cz. Mezi hlavní činnosti patří komplexní dodávky kamerových, zabezpečovacích či vstupních systémů. Domovní audio a video zvonky. Kompletní datové rozvody včetně datových rozvaděčů. IT služeb pro domácnosti, firmy a podnikatele. Prvky či kompletní chytrou domácnost. Vyhotovení projektů v DWG.

Služby nabízíme jak koncovým zákazníkům, tak i v kooperaci s projektanty či stavebními firmami.

Montáže provádíme především V Olomouckém, Plzeňském, Středočeském kraji a v Praze. Po domluvě při větších projektech celá Česká republika a Slovenská republika.

Autoskla Trade
Autoskla Trade s.r.o.
M-CENTRUM, a.s.
Rap-ress-port, s.r.o.
Karoxo Steel s.r.o.
Komplits s.r.o.
Barefoot ranch
Blackheart.cz
Trieste Caffé Olomouc
Privátní lékař, s.r.o.
JS busy s.r.o.
P.M.P. Fishing s.r.o.
Česká distribuční s.r.o.
Vybrané reference

Kamerové systémy (CCTV)

Instalujeme převážně kamerové systémy výrobců Hikvision, Dahua a Uniview. Jedná se o moderní IP kamerové systémy s podporou POE napájení, kdy ke kamerám vede pouze jeden kabel, který kameru jak napájí tak se stará o přenos videa či zvuku. Kamery instalujeme vždy na instalační box, který ohraní před vnějšími vlivy kabelové napojení. Záznamová zařízení jak lokální NVR, NAS, MicroSD karta či ukládání na Cloud. Přístup k záznamu Lokálně ale i vzdáleně přes PC, mobil, tablet v případě Hikvision či Dahua přes domácí interkom. Funkce kamer jako detekce pohybu, detekce lidského těla, rozpoznání tváře či SPZ, narušení prostoru a mnoho dalších.

Zabezpečovací systémy (EZS)

Montáže a instalace zabezpečovacích systémů s certifikací zabezpečení dle ČSN EN 50113-1 II. stupně Jablotron 100+, Ajax systém a Hikvision AX PRO. Vhodné pro byty, domy, garáže, firmy či sklady. Zajišťujeme obě varianty systému jak bezdrátové varianty tak i kabelové, sběrnicové. U Jablotron 100+ a Ajax Fibra (sběrnicové systémy) výrobce vyžaduje pro instalaci těchto systémů certifikát. Oba tyto certifikáte vlastníme (Jablotron 100+ | AJAX Fibra můžeme tyto systému instalovat a provozovat. Tyto bezpečnostní systémy střeží jak venkovní tak i vnitřní prostory, informují vás při úniku vody, kouře, požáru, CO2 či zvyšující se teplotě. Požární detektory splňují normu EN 14604. Všechny systémy lze napojit na PCO.

Vstupní systémy (EVS)

Elektronické vstupní systémy značek Hikvision či Dahua, vhodné především pro firmy, komerční objekty, nemocnice či bytové komplexy. Přístupové systémy se hodí tam, kde potřebujete mít kontrolu nad tím, kdo, kam a kdy může přistupovat. Nejčastější formy jsou číslicové klávesnice, čtečky karet, čipů s protokolem RFID a Mifare, čtečky otisků prstů nebo senzor rozpoznání obličeje. Je možné z důvodů většího zabezpečení použít kombinace těchto ověření.
Samozřejmost je vzdálený přístup, kdy jednak máte živý přehled o počtu lidí v prostoru či dálkové blokace či nastavování nových karet.

Domovní audio a video zvonky (EVS)

Domovní audio a video zvonky jsou dnes běžnou součástí, bytů, domů či bytových komplexů. Nabízíme v tomto odvětí širokou škálu sortimentu. Od jednoduchých dvou vodičových zvonku po modulární IP zvonková tabla pro bytové komplexy. Umíme jak nahradit staré zvonky se zachováním stávající kabeláže tak i instalace nových včetně kabeláže a přístupů pomocí kódů, karet, čipů atd. Instalujeme značky Hikvision, Dahua,  Commax a V-Line.

Strukturované datové kabelážní systémy (SKS)

Bez strukturovaná datové kabeláže by dnes žádný s výše uvedených systémů nefungoval. Datová kabeláž se používá jak pro kamerové systémy, zabezpečovací systémy, vstupní systémy, domovní video zvonky, datové zásuvky v domě či ve firmě, rozvod pro wifi zařízení pro připojení audio systému a mnoho dalších zařízení. To vše je svedeno do datového rozvaděče (rack).

Provedeme Vás projektem, instalací, oživení a následnou správou, servisem či rozšíření.

Při návrhu a instalaci se řídíme zásadně normou ČSN EN 50173 a ČSN EN 50174-1,2,3. Používáme výhradně metalickou kabeláž značek Solarix a LAN-TEC s možností otestovaní certifikovaným měřicím zařízení.

Chytrá domácnost (Smart home)

Chytrá domácnost Vám umožňují automatizovat a ovládat různá zařízení v domácnosti pomocí chytrého telefonu nebo jiného zařízení s připojením k internetu či lokální sítě. Zvyšuje pohodlí a bezpečnost v domácnosti. Chytrá domácnost se ovládá pomocí aplikace nebo přes hlasové asistenty a tím zjednodušuje každodenní život.

Součástí chytré domácnosti může být osvětlení, vytápění, chlazení, ozvučení audio systémem i ve funkci multi-room, ovladače včetně nastavení scén, chytré zásuvky, čidla pohybu, teploty, vlhkosti. Systémy chytré domácnosti jako Jablotron, Ajax, Homematic, Legrand, Philips HUE a další.

Vzdálená správa

U některých systému například Hikvision a AJAX System můžeme Vaše zařízení spravovat online kdykoli a odkudkoli. Nemusíme se složitě domlouvat kdy budete doma a kdy se Vám to bude hodit. Kompletní správu, nastavení aktualizace, výpadky či poruchy můžeme vyřešit online ať už pomoci Hikvision Hik-Partner Pro či Ajax PRO.

Na vašem soukromí záleží. A tak děláme maximum pro to, aby Vaše data a soukromí zůstala opravdu v bezpečí. Například přístup k vašim video záznamům či živému přenosu máme přístup vždy pouze jednorázově po zaslání vygenerovanému kódu od Vás. Změny a přístupy vidíte vždy v logu. Neshromažďujeme žádná osobní data. K přístupu do aplikací pro správu využíváme dvoufázové ověření z čehož jedno ověření je vždy pomoci biometrických údajů.

Instalujeme produkty těchto značek
Audio systémy
Audio systém Denon
Audio systém Sonos
Audio systém Bluesound
Kamerové systémy
Hikvision
kamerove-systemy-olomouc-ubiquiti
kamerove-systemy-olomouc-ubiquiti
Přejít nahoru