IP kamerový systém Hikvision Montáž vnitřních a venkovních kamer - Plzeň, Praha, Olomouc

IP kamerový systém Hikvision pro skladovací prostory

IP kamerový systém Hikvision pro skladovací prostory

Instalace kamerového systému, značky Hikvision série DS-7616NXI-I2/16P/S a 16 kamer DS-2CD2023G2-I. Datová kabeláž Solarix Cat 5E o délce více než 800 metrů.
Nahrávací zařízeni umístěno v sekundárním datovém rozvaděči, který byl součástí instalace a je propojen s primárním rozvaděčem kabeláží Solarix Cat 6.
Mezi hlavní přednosti tohoto systému je ochrana perimetru, AI detekce osob a vozidel.


Hikvision NVR DS-7616NXI-I2/16P/S
je NVR rekordér pro nahrávání až 16 IP kamer při maximálním rozlišení 12MP. Disponuje jedním Gigabitovým LAN portem pro připojení do sítě a šestnácti PoE 10/100 Mbps RJ-45 konektory pro připojení kamer. Celkový PoE budget je 200W – standard 802.3 af/at. NVR lze namontovat do 19″ racku, kde zabírá výšku 1U.
Na předním panelu naleznete 1x USB 2.0 a na zadním 1x USB 3.0 pro připojení USB periferií, či externího HDD. Obraz je možné sledovat třemi nezávislými výstupy (HDMI 4k, VGA, CVBS kompozitní). Je možné osadit dva SATA disky o maximální kapacitě 10 TB/port.
Maximální spotřeba samotného rekordéru bez HDD je 15W. Zařízení dále disponuje několika pokročilými funkcemi pro porovnávání záznamu a jeho analizování na bázi face/vehicle recognition.
Co je funkce AcuSense ?
DEEP LEARNING analýza na odfiltrování falešných poplachů pro 4 kanály
Detekuje osoby či vozidla pro snadné vyhledávání v záznamu a pro úsporu prostoru na pevném disku
Nereaguje na plané poplachy, např. déšť, sněžení, pohyb listů ve větru, střídání světla a stínu apod.
 
Hikvision DS-2CD2023G2-I
je 2 megapixelová venkovní bullet kamera značky Hikvision s fixním 4mm (87°) objektivem a IR přísvitem do vzdálenosti 40m. Kamera má 3 nezávislé streamy, krytí IP67, 120dB WDR snímač proti silnému protisvětlu, microSD slot na 256GB kartu a podpora kodeku H.265.
Kamera má maximální spotřebu 7W při zapnutém přísvitu a je možné ji napájet přes 12V DC konektor, případně po ethernetovém kabelu přes 802.3af POE.
 
Datový rozvaděč
je osazen napájením s přepěťovou ochranou, nahrávacím NVR zařízením Hikvision či patch panelem Cat 6. Velikost je z důvodu rezervy pro další rozšíření kamerového systému a možnosti napojení datové či wifi sítě.

Místo instalace: Olomouc
Termín montáže: Srpen 2023
Značka kamerového systému: Hikvision

IP kamerový systém Hikvision - poptávka

Nezávaznou poptávku na kamerový systém Hikvision můžete zaslat na email info@smartness.cz
Instalace celá ČR. Dodávka, instalace a servis. Provedeme Vás současnou legislativou. Dodávka pro rodinné domy, bytové domy, kanceláře, firmy či prodejny. Jako vhodné doplnění pro kamerový systém doporučujeme bezdrátový či drátový zabezpečovací systém AJAX: https://smartness.cz/zabezpecovaci-system-ajax/

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti Uniview. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo z dotazem. Jsme tu pro Vás. 

cdn img

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru