Audio systémy - multiroom

Audio systémy pro domácnost, obchodní prostory či firmu

Audio systémy nabízíme především tzv multiroom systémy značek Denon, Bluesound či Sonos.  Multiroom systém je chytré spojení reproduktorů napříč více místnostmi přinášející jednoduché centrální ovládání a široké možnosti poslechu hudby. Multiroom reproduktory do systému vnáší celou řadu chytrých funkcí, vychytávek a přehrávacích režimů. Celý tento systém který lze ovládat pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo hlasem. Celý audio systém Vám navrhneme, nainstalujeme a zprovozníme. V případě  náročnějších posluchačů Vám můžeme spolu s naším partnerem integrovat do systému značky Bowers & Wilkins či Marantz. 

Co je to multiroom systém ?

Multiroom systém je inovativní audiosystém technologie, která umožňuje synchronizované přehrávání hudby ve více místnostech současně. Tento moderní koncept propojuje různé reproduktory v domě a vytváří tak jednotné hudební prostředí. Díky multiroom systému můžete pohodlně streamovat oblíbené skladby do různých částí domu a přizpůsobit tak zvukový zážitek podle aktuálních potřeb. S výhodou možnosti ovládání pomocí chytrých zařízení se stává tento systém nejen elegantním, ale i praktickým řešením pro moderní domácnosti.

Výhody Multiroom systému
  • Multiroom reproduktory mohou hrát společně, ale i nezávisle na sobě.
  • Ovládat je lze pomocí aplikace, dálkového ovladače či hlasového asistenta.
  • Celý systém si můžete sestavit z různých druhů reproduktorů, subwooferů i soundbarů.
  • Do systému můžete zařadit jak aktivni reproduktory tak i pasivní včetně zesilovačů.
  • Multiroom reproduktory zpravidla podporují všechny oblíbené streamovací služby (Spotify, Apple Music)

Celý systém Vám navrhneme přesně dle Vašich požadavků včetně datových rozvodů a wifi sítě. Namontujeme a zprovozníme. Montáž provádíme převážně v Olomouci, Brně, Ostravě či Praze a Plzni.

Co vše umí multiroom systém ?

Co umí multiroom audio? Ozvučení přizpůsobené vám na míru: V každé místnosti podle preferencí, nálady a denní doby – od ranního povzbuzení až po večerní relax. S naším multiroom řešením můžete přitom dosáhnout špičkové kvality zvuku.  Domácí kino, které vás ohromí: 
 Domácí kino lze realizovat jako součást multiroom audia s individuálním nastavením v každé místnosti v kvalitě Quadral. Stereo pro náročné uši: Pokud je kvalita zvuku nejvyšší prioritou, naše stereofonní varianty nabízejí akustický zážitek, který reprodukuje nejjemnější nuance každé melodie. Vytvořte zvukovou scénu, kde se každý nástroj a tón vokálu vznáší přesně na tom správném místě. Basy, které se dotknou vašeho srdce: 
 Subwoofer dodá vaší zvukové scéně hloubku a energii. Budete nejen slyšet, ale také cítit, když rytmus pulzuje, ať už při přehrávání hudby, nebo v napínavých filmových sekvencích. Nastavení, která můžete ovládat: 
 Pokud se rozhodnete pro naše řešení multiroom, rozhodujete se také pro budoucí životaschopnost. 

Ozvučení komerčních prostor

Multimediální systémy mají velký vliv v budovách nejrůznějšího charakteru. Od živých barů po elegantní hotelové haly, v inspirativních kancelářích nebo útulných restauracích – zde je několik scénářů, jak mohou proměnit pobyt v prostoru v zážitek

Restaurace

Když se zvuk spojí s chutí, stává se jídlo vícesmyslovým zážitkem. Od intimních večeří až po živé akce. Správná zvuková kulisa dokáže navodit náladu, umocnit gastronomický zážitek a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky

Hotely

Vstupní hala je prvním dojmem, který na vaše hosty zapůsobí. Podtrhněte příjemnou a luxusní atmosféru pomocí světla a zvuku. Od jemných pro relaxaci až po živější pro zvláštní příležitosti – vstupní hala, pokoj a seminární místnost se stanou místy, které vypráví příběhy dříve, než je vysloveno jediné slovo

Kanceláře

Správné pracovní prostředí je klíčem k produktivitě a kreativitě. Multimediální prvky mohou pomoci vytvořit správnou atmosféru pro různé pracovní oblasti. To zvyšuje nejen produktivitu, ale také kvalitu života v moderním pracovním prostředí

Bary

Ve sportovním baru jde především o vytvoření správné atmosféry. Jedna skupina chce sledovat zápas mezi Kometou Brno a Rytíři Kladno, ale ve stejnou dobu se hraje zápas mezi Realem a Barcelonou. Různé zóny lze snadno přizpůsobit a později opět spojit do jedné

Námi nabízené Audio systémy - multiroom

Námi nabízení audio systémy Denon, Bluesound či Sonos Vám navrhneme, nainstalujeme a zprovozníme. Všechny systémy jsou připravené pro připojení Lan kabelem, které zajistí stabilní připojení do domácí sítě. Montáže provádíme převážně v Olomouc, Ostravě, Brně či Praze a Plzni.

Audio systém Denon

Denon je renomovaná značka v oblasti audio techniky, známá svými inovativními produkty a nekompromisním přístupem k vysoké kvalitě zvuku, který poskytuje uživatelům nezapomenutelný poslechový zážitek.

Bluesound se vyznačuje jako přední značka v oblasti bezdrátové multiroom audio technologie, poskytující  posluchačům prvotřídní zvukový výkon a špičkovou flexibilitu.

Sonos se řadí mezi přední značky v oblasti multiroom audia, nabízející elegantní design, intuitivní ovládání a vynikající zvukový výkon, který posouvá zážitek z poslechu hudby na novou úroveň.

Oficiální stránky DENON, Oficiální stránky BLUESOUND, Oficiální stránky SONOS.

Nezávazní poptávka

Jsme certifikovaný partner společností Jablotron, Ajax, Hikvision, Uniview, a TP-Link. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru