Jablotron

Chytré řešení pro zabezpečení a ochranu

JABLOTRON je profesionální zabezpečovací systém, který kompletně ochrání váš byt, dům nebo firmu a zároveň vám usnadní život díky možnostem automatizace.

Prozkoumejte systém Jablotron

Ajax system
ajax centrální jednotky
Ajax detektory pohybu
Ajax tříštění skla
Ajax detektor otevřených oken
Ajax sirény
ajax rozšíření signálu
Ajax ovládání
Ajax požární zabezpečení
Ajax detektor zaplavení
Ajax automatizace

Na co Vás zabezpečovací systém AJAX upozorní

Zabezpečovací systém AJAX Vás spolehlivě upozorní na nezvaného hosta, ať už se snaží překonat dveře či okna, ale i volné prostranství jako otevřená garáž či zahrada. Celou situaci můžete sledovat pomocí zaslané sekvence fotek či sledovat přímo na integrovaném kamerovém systému.

Systém vás dále upozorní na únik vody, nebezpečí požáru i před jeho vznikem či na únik oxidu uhelnatého CO. 

Zabezpečovací systém AJAX Fibra

Jaký je dosah systému AJAX

zabezpecovaci-systemy-olomouc

Systém AJAX jak ve variantně Jeweller (bezdrátové řešení) tak i Fibra (drátové řešení) mají dosah až 2000 metrů. Jak vzduchem tak i kabelem. Tato vzdálenost se samozřejmě může měnit na základě okolních překážek.  Jestliže je Vám to málo jsou k dispozici moduly, které tuto vzdálenost navýší. Jedná o jednotky AJAX Rex a Ajax Rex 2 pro bezdrátové řešení Ajax Jeweller

Jak se systém AJAX ovládá

Nejpohodlnější způsob jak zabezpečovací systém AJAX ovládat je pomocí aplikace v mobilním telefonu, která je dostupná jak pro mobilní operační systém Android tak i pro o iOS

Další možností je pomocí dostupných periferií jako je bezdrátová klíčenka s funkcí SOS nebo kombinace klávesnice a NFC čipu či karty.

Zabezpečovací systém AJAX

Kamerový systém

Zabezpečovací systém AJAX

Získat sekvenci snímků při spuštění poplachu umí  AJAX pomocí  kombinovaného čidla Motion Cam sám. Umí ale také integrovat do systému přímo kamery a to od výrobců Dahua, Uniview či Hikvision. A vy tak získáte dokonalý přehled o tom co se při spuštění poplachu vlastně děje.

cdn img

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti AJAX. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo z dotazem. Jsme tu pro Vás. 

Nejvíce oceňovaný bezdrátový zabezpečovací systém v Evropě
5/5
Produkt roku 2020
Alarm roku 2017
Nejinovační produkt 2018
Bezpečnostní třída II.
Splňuje standart PD6662:2017
Přejít nahoru