Zabezpečovací systém AJAX

Profesionální zabezpečovací systém AJAX nové generace

Moderní, drátový,  bezdrátový i hybridní a nejen to je zabezpečovací systém AJAX. Ochrání nejen Váš majetek, ale i vaše zdraví. Široká paleta produktů, která zajistí Vaší ochranu před vloupánímpožáremvytopením či únikem oxidu uhelnatého.

Ajax je chytrý, spolehlivý a bleskově rychlý. Reaguje pouze na skutečná nebezpečí, nikoli na falešné poplachy. Pokud se cokoli stane, Ajax vás během okamžiku upozorní a pomůže předcházet vážným újmám.

AJAX Jeweller

Bezdrátový zabezpečovací systém AJAX Jeweller. 

AJAX Fibra

Drátový zabezpečovací systém AJAX Fibra. 

Na co Vás zabezpečovací systém AJAX upozorní

Zabezpečovací systém AJAX Vás spolehlivě upozorní na nezvaného hosta, ať už se snaží překonat dveře či okna, ale i volné prostranství jako otevřená garáž či zahrada. Celou situaci můžete sledovat pomocí zaslané sekvence fotek či sledovat přímo na integrovaném kamerovém systému.

Systém vás dále upozorní na únik vody, nebezpečí požáru i před jeho vznikem či na únik oxidu uhelnatého CO. 

Zabezpečovací systém AJAX Fibra

Jaký je dosah systému AJAX

zabezpecovaci-systemy-olomouc

Systém AJAX jak ve variantně Jeweller (bezdrátové řešení) tak i Fibra (drátové řešení) mají dosah až 2000 metrů. Jak vzduchem tak i kabelem. Tato vzdálenost se samozřejmě může měnit na základě okolních překážek.  Jestliže je Vám to málo jsou k dispozici moduly, které tuto vzdálenost navýší. Jedná o jednotky AJAX Rex a Ajax Rex 2 pro bezdrátové řešení Ajax Jeweller

Jak se systém AJAX ovládá

Nejpohodlnější způsob jak zabezpečovací systém AJAX ovládat je pomocí aplikace v mobilním telefonu, která je dostupná jak pro mobilní operační systém Android tak i pro o iOS

Další možností je pomocí dostupných periferií jako je bezdrátová klíčenka s funkcí SOS nebo kombinace klávesnice a NFC čipu či karty.

Zabezpečovací systém AJAX

Kamerový systém

Zabezpečovací systém AJAX

Získat sekvenci snímků při spuštění poplachu umí  AJAX pomocí  kombinovaného čidla Motion Cam sám. Umí ale také integrovat do systému přímo kamery a to od výrobců Dahua, Uniview či Hikvision. A vy tak získáte dokonalý přehled o tom co se při spuštění poplachu vlastně děje.

Certifikovaný partner AJAX

Jsme certifikovaný montážní a instalační partner společností Ajax. Neváhejte nás kontaktovat  v případě návrhu, koupě, integrace, montáže či instalace. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Nejvíce oceňovaný bezdrátový zabezpečovací systém v Evropě
5/5
Produkt roku 2020
Alarm roku 2017
Nejinovační produkt 2018
Bezpečnostní třída II.
Splňuje standart PD6662:2017
Přejít nahoru