Venkovní IP kamery

IP kamery pro venkovní použití

Venkovní IP kamery jsou bezpečnostní zařízení určená pro monitorování prostředí a snímání obrazu venkovních prostor. Umožňují přenos obrazu a zvuku přes internet a jsou navrženy tak, aby odolávaly nepříznivým povětrnostním podmínkám či vandalismu. Také můžete v reálném čase sledovat a zaznamenávat dění ve vašem okolí, a to z pohodlí vašeho mobilního zařízení či počítače. Investování do venkovních IP kamer je efektivním způsobem, jak zvýšit bezpečnost a dohled na vašem venkovním prostoru.

Jaké parametry venkovní ip kamery

U venkovních IP kamery řešíme několik důležitých parametrů. Prvním je odolnost vůči vnějším vlivům. Ať už jde o vlivy přírodní jako je počasí zima, déšť, vlhkost tak i vnější vlivy jako jsou odrazy světel z aut, padající listí či déšť a sníh.

Vezmeme jednu z nejprodávanějších venkovních kamer značky Hikvision model DS-2CD2T43G2-2I. Ta má stupeň krytí: IP67 což znamená že tato kamera odolá proti vniknutí prachu a může být ponořena do vody na 30 min do hloubky až 1 metr. S teplotním rozsahem od -30 do +60 nám vyplývá, že tato kamera je venku naprosto perfektně chráněna proti přírodním vlivům.

A co oslnění světlem nebo ostré přechody mezi stínem a světlem ? Od toho je funkce WDR což znamená Wide Dynamic Range a je vhodná tam, kde je nutné zachytit obraz s vysokým dynamickým rozsahem. Dynamický rozsah je rozdíl mezi nejtmavšími a nejjasnějšími oblastmi obrazu.Vlevo bez použití WDR a vpravo se zapnutým WDR. Čím vyšší hodnota WDR tím lepší rozdíl kamera zpracuje.

Co je wdr ?

AI funkce

Falešné poplachy při detekci pohybu jako je sněžení, padající listí, zvěř atd. lze dnes řešit několika funkcemi. První možností je, že nebudeme používat detekci pohybu, ale například detekci lidské postavy či obličeje a tím odstraníme falešné poplachy. Tuto funkci musí podporovat samotná kamera či nahrávací zařízení NVR. Druhou možností je například funkce ACUSense, kterou podporuje naše zmíněná kamera Hikvision DS-2CD2T43G2-2I. Acusense je produkt od Hikvision,  Dahua má například svojí funkci a to je Dahua WizSense. Technologie AcuSense využívá pokročilé algoritmy AI zabudované do kamer nebo videorekordérů Hikvision k posílení zabezpečení domova a firmy. Více o ACUSense zde.

Montáž venkovní ip kamery

Namontovaný kamerový systém je složený ze sestavy bezpečnostních  kamer, nahrávacího zařízení, zálohovacího zdroje a příslušenství. To Vám umožní sledování a zaznamenání kvalitního obrazu a zvuku. Účelem kamerového systému (CCTV) je dohled nad bezpečností všude tam, kde je potřebné chránit majetek, zdraví a životy osob.

Jaké kamerové systémy nabízíme ?

Aktuálně Vám můžeme nabídnout bohatou škálu zařízení od 4 výrobců kamerových systému. Od základnách levnějších 2Mpx IP vnitřních kamer až po nejkvalitnější venkovní termokamery.

Jedná se hlavně o kvalitní a moderní IP kamerové systémy výrobců Hikvision, Dahua, Uniview a Vivotek. Ty Vám nabídnou dokonalou kvalitu obrazu, spoustou užitečných funkcí, jako jsou alarmová hlášení, analýza v obraze, umělá inteligence, rozpoznání obličeje, čtení SPZ vozidel či počítání lidí. Snímaný obraz je ostrý a má nejvyšší rozlišení (v řádech megapixelů).

Jak postupovat v případě zájmu o montáž kamerového systému ?

1) Kontaktujte nás emailem či telefonicky a podrobně popište Vaše požadavky či představu.

2) Domluvíme se na osobní schůzce a přijedeme se podívat. Vyhodnotíme současný stav objektu, doporučíme technické řešení.

3) Připravíme Vám technický návrh včetně cenové kalkulace a v případě potřeby také projekt.

4) Jestliže Vás naše nabídka zaujme  zajistíme kompletní realizaci nového kamerového systému včetně strukturované kabeláže a odborného zaškolení obsluhy.

5) Instalací to pro nás nekončí a můžeme Vám zajistit následný servis a údržbu zařízení včetně technické podpory na emailu a telefonu.

IP venkovní kamerový systém na míru

Kamerový systém Vám navrhneme přesně podle Vašich potřeb a požadavkům. To vše diky pravidelným školením a zkušenostem z oboru.

Domy a byty
Komerční prostory
Zdravotní zařízení
Ubytovací zařízení
Parkoviště
Montážní partner

Jsme montážní partner největších výrobců kamerových systémů jako Je Hikvision, Dahua, Uniview, Vivotek či integrátor kamer společností Jablotron a Synology. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo z dotazem. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru