Montáž video zvonku Hikvision - Plzeň, Praha, Olomouc

Instalace domovního video zvonku Hikvision

Instalace domovního video zvonku Hikvision

Instalace domovního video zvonku Hikvision jako náhrada za klasický telefonní zvonek. Jedná se o venkovní jednotka KD8003 a vnitřní dotyková jednotka je KH6320.

Venkovní jednotka s přímou povrchovou montáží obsahuje 1 zvonkové tlačítko a HD kameru s rozlišením 1920 x 1080px a úhlem záběru 180° horizontálně a 96° vertikálně. Video je komprimováno kodekem H.264. O přenos zvuku se postará vestavěný mikrofon a reproduktor. Do sítě se modul připojuje skrze ethernetový port a zároveň ho lze napájet pomocí PoE nebo 12V DC jack. Obsahuje také 2x NO/NC kontakt pro dva zámky. Pro venkovní použití je modul certifikován IP67.
Vnitřní dotyková 7″ jednotka s rozlišení 1024 x 600 dpi, rozhraní LAN a WiFi. Slot na SD kartu (max. 32GB) umožní ukládání snímků zmeškaných událostí. Lze zobrazovat až 16 CCTV kamer z kamerových systémů Hikvision. Česká lokalizace. Napájení pomocí POE nebo 12V DC jack.

Místo instalace: Praha
Termín montáže: Červen 2023
Značka video zvonku: Hikvision

Poptávka video zvonku

Nezávaznou poptávku na instalaci video zvonku můžete zaslat na email info@smartness.cz
Instalace celá ČR. Dodávka, instalace a servis.
Dodávka pro rodinné domy, bytové domy, kanceláře, firmy či prodejny. 

Certifikovaný partner

Certifikovaný partner domovních zvonků, video zvonků a přístupových systémů značek Hikvision, Dahua, V-line a VAR-TEC Neváhejte nás kontaktovat  v případě návrhu či dodávky a nebo jen s dotazem. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru