Montáž vnitřních a venkovních kamer - Plzeň, Praha, Olomouc

IP kamerový systém Hikvision pro rodinný dům

IP kamerový systém Hikvision pro rodinný dům

Instalace kamerového setu, značky Hikvision série DS-7200. Datová kabeláž již byla připravena zbývalo tedy kabeláž osadit konektory a otestovat její plnou funkčnost. Místa instalace osadit instalační krabicí na fasádu domu. Tyto instalační krabice se používají z důvodu napojení kabeláže na kameru a ochraně před přírodními vlivy. Nakonec samotná montáž kamer, jejich seřízení a nastavení celého systému.
Hikvision NVR DS-7104NI-Q1/4P/M(C)
pro nahrávání až 4 IP kamer. Dokáže nahrávat kamerové záznamy v maximálním rozlišení 4MP na interní disk do maximální kapacity 6TB. Do sítě lze zařízení připojit jedním 10/100 Mbps LAN portem a k tomu nabízí další (4) 10/100Mbps LAN portů pro napájení kamer pomocí PoE standardů 802.3af/at s celkovým PoE budgetem 36W.
DS-2CD1023G0E-I
je základní 2 megapixelová venkovní bullet kamera značky Hikvision s fixním objektivem 2.8mm a EXIR IR přísvitem do vzdálenosti 30m. Kamera má max. rozlišení 1920 x 1080px při 25fps, pozorovací úhel 112°, 2 nezávislé streamy, krytí IP67, DWDR snímač, podpora kodeku H.265, napájení přes DC konektor či 802.3af PoE a maximální spotřebu 6,5W.

Místo instalace: Praha
Termín montáže: Červen 2023
Značka kamerového systému: Hikvision

Poptávka kamerového systému

Nezávaznou poptávku na kamerový systém můžete zaslat na email info@smartness.cz
Instalace celá ČR. Dodávka, instalace a servis. Provedeme Vás současnou legislativou. Dodávka pro rodinné domy, bytové domy, kanceláře, firmy či prodejny. Jako vhodné doplnění pro kamerový systém doporučujeme bezdrátový či drátový zabezpečovací systém AJAX: https://smartness.cz/zabezpecovaci-system-ajax/

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti Uniview. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo z dotazem. Jsme tu pro Vás. 

cdn img

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru