Montáž vnitřních a venkovních kamer - Plzeň, Praha, Olomouc

Kamerové systémy HDD

Kamerový systém technika

Pro naše síťové video rekordéry používáme pouze kvalitní disky. A to značky WesterDigital v edici Purple, které jsou přímo určené pro záznamy z kamer dohledových systémů.
WD Purple jsou navržené pro nepřetržitý 24/7 provoz bezpečnostních sledovacích systémů s vysokým rozlišením, které využívají až osm pevných disků a až 64 kamer. WD Purple využívá technologii IntelliSeek pro optimální rychlost vyhledávání, což umožňuje omezit spotřebu energie, hlasitost a vibrace, které by mohly způsobit rychlejší opotřebování disku určeného pro stolní počítače.
Další výhodou je spolehlivost, kdy nízká reklamovatelnost dosahuje pouze 2% a Vy získáte záruku 36 měsíců.
 
 

Místo instalace: ČR
Termín montáže: 2022
Značka kamerového systému: Uniview

Poptávka kamerového systému

Nezávaznou poptávku na kamerový systém můžete zaslat na email info@smartness.cz
Instalace celá ČR. Dodávka, instalace a servis. Provedeme Vás současnou legislativou. Dodávka pro rodinné domy, bytové domy, kanceláře, firmy či prodejny. Jako vhodné doplnění pro kamerový systém doporučujeme bezdrátový či drátový zabezpečovací systém AJAX: https://smartness.cz/zabezpecovaci-system-ajax/

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti Uniview. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo s dotazem. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru