Montáž vnitřních a venkovních kamer - Plzeň, Praha, Olomouc

Kamerový systém pro bytový dům

Kamerový systém pro bytový dům

Dodávka kamerového systému pro bytový dům. Kamery včetně instalačních boxů jsou vyrobeny s odolné slitiny hliníku a jsou odolné vůči poškození a povětrnostním podmínkám, IP 67. Jedná se o 5 MP kamery s maximálním rozlišením 2880x1620při 25sn/s a s nočním viděním až 50m. Nahrávání probíhá v kodeku H.265, které minimalizuje datovou zátěž a není potřeba drahé velké uložiště. Napájení i datový přenos je pomocí UTP kabelu a tak odpadá nutnost instalace 2 kabelů ke každé kameře. Nízká spotřeba, odolnost vůči vandalismu, zabezpečení dat a přehledná mobilní aplikace dělá z těchto kamer nejžádanější zboží.

Místo instalace: Olomouc
Termín montáže: Listopad 2022
Značka kamerového systému: Uniview

Poptávka kamerového systému

Nezávaznou poptávku na kamerový systém můžete zaslat na email info@smartness.cz
Instalace celá ČR. Dodávka, instalace a servis. Provedeme Vás současnou legislativou. Dodávka pro rodinné domy, bytové domy, kanceláře, firmy či prodejny. Jako vhodné doplnění pro kamerový systém doporučujeme bezdrátový či drátový zabezpečovací systém AJAX: https://smartness.cz/zabezpecovaci-system-ajax/

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner společnosti Uniview. Neváhejte nás kontaktovat  v případě integrace systému či instalace a nebo s dotazem. Jsme tu pro Vás. 

cdn img
Přejít nahoru